2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفم اینه وضعیت طوری شده که الان مردم همین مرغوندارن بخورن

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

چه تاپیکی زدی

قلبم ترک خورد...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
من باردارم از گوشت حالم بهم میخوره با مرغ درس میکنم

منم از هر گوشت قرمزی خوشم نمیاد فقط با گوشت استخوانی که اصلا بو نده درست میکنم. بو بده. با مرغ میپزم

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
قورمه سبزی با مرغغغغغغغغغغ

اصلا تعجب نداره جزو غذاهای اصیل گیلان هست بسیار هم لذیذ هست یه سرچ بکن برات میاد تو هر رستورانی بری برات میارن البته اینم بگم کنارش بادمجون و گوجه هم سرخ میکنن با مخلفات گیلان 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
صادر میشه به کشورهای همسایه  دوست شوهرم قصاب هست میگه وضع فروشمون خیلی پایین اومده

ن این قصابیای سر خیابونو میگم 

تو شهر ما ک هرروز دارن میکشن بعصیاشون در مغازه کشتار دارن 

شتر هم گاها هست  همشم گرون تر از حاهای دیگس 

گوشت شتر ک دیر بری گیرت نمیاد

کورد نیستم :) 
2740

اقا من هم قورمه رو با مرغ خوردم هم بوغلمون هم گوشت گوسفند هم گوساله

اگ طعم رو بخوام ب ترتیب با سلیقه ی خودم بگم اول گوسفند بعد بین بوغلمون و گوساله و در اخر اخر مرغ

خدایی با بوغلمون خیلی چیزا خوشمزه میشه 

منظور اسی رو نگرفتین که از ذائقه تون میگین🙄😅

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
اصلا تعجب نداره جزو غذاهای اصیل گیلان هست بسیار هم لذیذ هست یه سرچ بکن برات میاد تو هر رستورانی بری ...

منم همیشه درست میکنم خیلی خوشمزست اخه تواین گرونی کی میتونه گوشت بگیره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
اصلا تعجب نداره جزو غذاهای اصیل گیلان هست بسیار هم لذیذ هست یه سرچ بکن برات میاد تو هر رستورانی بری ...

جدی؟نخوردم تا حالا 

عاشق شمالیام

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
منظور اسی رو نگرفتین که از ذائقه تون میگین🙄😅

همینوبگو  

2706