2733
2739

سلام دوستای قشنگم ،امشب حس ناامیدی کامل از حاجتم اومده سمتم ،دوستای گلم دیشب چله یاسینم تموم شد میشه لطفااا دعام کنین ،بد حالی دارم لطفاااا دعام کنین هر طور میدونید،امشب بیشتر از هر وقتی به دعاهاتون نیاز دارم ،در تمامی دعاهام به یادتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@sbmimi     @جان_و_جهانم     @sana_9     @zahrar250584   ...

چشم عزیزم 

ان شاء الله حال دلت خوب بشه گل 

نا امید نباش عزیزم 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738

منم امروز بعد از جلسه دکترم فهمیدم سر یه چیزای مسخره خودمو به فنا دادم دکترم گفت افسردگی دارم فقط یکم تا افسردگی مزمن فاصله دارم 

فکر نمی کردم اون دختر بشاش و قوی یه روز به این فلاکت بیافته 

برام دعا کنید با اجازه استارتر برات ۷تا حمد خوندم

منم اندازه تموم دنیا دلم گرفته و دل شکسته و ناامیدم هزار بار ختم و چله و شرکت کردم .دعات میکنم تو ام ...

چقد حرف دلم. زدی آبجی میدومی کلی چله کلی امید تهش دیگه نمیدونم چیکار کنم آبجی میترسم خدام تنهام گذاشته باشه ،با دل شکسته دعا گوتم

چقد حرف دلم. زدی آبجی میدومی کلی چله کلی امید تهش دیگه نمیدونم چیکار کنم آبجی میترسم خدام تنهام گذاش ...

فدات شم ممنون منم دعات میکنم . من ۹ساله انتظار معجزه ام ۹ساله تو برزخم😭

عشق جانم 💫امام زمانم💫

سلام خواهر گلم فدااات بشم من ک همیشه دعاگوتم.زیارت عاشورا کلی برات دعا کردم نماز شبم دعات میکنم ..قشنگم وقتی ما خدای ب این بزرگی ب این مهربونی داریم چرا ناامیدی .هر کسی یه تقدیری داره و یه سرنوشتی و خدا برات برنامه های خوبی داره دلت رو حتما شاد میکنه خدا صابرین رو دوست داره صبر کن ب خودش توکل کن ..برات بهترین ها رو از خدا می خوام ک ان شاالله سپید بخت میشی عروس میشی خوشبخت میشی .خیلی زوووود .برای حاجتت آیت الکرسی و حمد و صلوات می خونم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

فدای محبتت عزیزم

ان شاءالله حال دلت به زودی خوب بشه! ان شاءالله خیلی زود به آرامش برسی!

ان شاء الله خیلی زود یه تاپیک بزنی که توی اون از اینکه حالت خوبه خوب شده بگی

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706