2733
2739

خواهش میکنم کسی اگر هست راهنماییم کنه خیلی مهمه همسرم رفته برای تست اعتیاد برای کار بعد گفتن برگه معرفی نامه گم شده باید دوباره آزمایش بدید بعد الان یه چیزای دیگه تو ازمایش نوشته اگر کسی هست میشه بگه عکس بذارم راهنمایی کنید 

الان بهش گفتن تستTLCبعد ینی چی اینی که میگن خواهش میکنم کسی هست بگه تا ۹ ام بیشتر وقت نداریم ولی تا جواب ازمایشو گفتن ۱۸ ام میاد اخه اول گفتن نمونه کمه بعد گفتن گم شده بعد گفتن دوباره معرفی نامه بگیر بعد میگن نمونه خوبه نمیتونمم جایی دیگه بریم چون بهداشت شهرمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بهش گفتن تستTLCبعد ینی چی اینی که میگن خواهش میکنم کسی هست بگه تا ۹ ام بیشتر وقت نداریم ولی تا ...

ت ال سی ینی مشکوک مثلا دارویی چیزی خورده و باید این رو از ادرار جدا کنن و دوباره آزمایش کنن. احتمالا بخاطر اینکه گم شده گفتن تی ال سی . نگران نباشید معمولا یکی دو روزه جواب میدن ، هیچ دارویی نخورن ۴۸ ساعت قبل از ازمایش

2731
الان بهش گفتن تستTLCبعد ینی چی اینی که میگن خواهش میکنم کسی هست بگه تا ۹ ام بیشتر وقت نداریم ولی تا ...

ما اگه کسی تی ال سی میشد ازش یه هزینه می‌گرفتیم بابت همین آزمایش مجدد و بعدم جوابش منفی میشد. خیلی دیر دارن بهتون جواب میدن. این کار یه روزه

ما اگه کسی تی ال سی میشد ازش یه هزینه می‌گرفتیم بابت همین آزمایش مجدد و بعدم جوابش منفی میشد. خیلی د ...

بخدا دیوونه شدیم تروخدا ببین این عکس چیه ینی تو این تست TLC چی مشخص میشه

بخدا دیوونه شدیم تروخدا ببین این عکس چیه ینی تو این تست TLC چی مشخص میشه

تی ال سی مثبته کاذبه. بخاطر دارو و قرص و اینا بوجود میاد معمولا . مجدد ک آزمایش کنن جوابشو منفی رد میکنن. نگران نباشید 

ت ال سی ینی مشکوک مثلا دارویی چیزی خورده و باید این رو از ادرار جدا کنن و دوباره آزمایش کنن. ا ...

نه اصلا فقط همسرم گاهی سیگار میکشه هیچی نمیکشه تو طب کارم ازش ازمایش اعتیاد گرفتن منفی شده ولی اینجا دیوونمون کردن 

amp/metaTlcاین ازمایشو میخوان ینی چی توش بررسی میشه

2738
تی ال سی مثبته کاذبه. بخاطر دارو و قرص و اینا بوجود میاد معمولا . مجدد ک آزمایش کنن جوابشو منفی رد م ...

بخدا یکی میگفت ینی تست مورفینش مثبت شده یا شیشه میکشه اصلا انقد ترسیدم گریه کردم یکی میگف حتما گل میکشه بیچاره چقد دعوا را انداختم الکی

بخدا یکی میگفت ینی تست مورفینش مثبت شده یا شیشه میکشه اصلا انقد ترسیدم گریه کردم یکی میگف حتما گل می ...

گفتم که tlc ینی مثبت کاذب . ینی غیرواقعی. شیشه رو بصورت کاذب مثبت نشون داده. مجدد آزمایش میکنن . 

تی ال سی مثبته کاذبه. بخاطر دارو و قرص و اینا بوجود میاد معمولا . مجدد ک آزمایش کنن جوابشو منفی رد م ...

عزیزم الان این عکسی که گذاشتم ینی تو ازمایشش چیارو مشخص میکنن

نه اصلا فقط همسرم گاهی سیگار میکشه هیچی نمیکشه تو طب کارم ازش ازمایش اعتیاد گرفتن منفی شده ولی اینجا ...

قرص آرامبخش و سرماخوردگی و اینا خوردن احتمالا قبل از ازمایش . جواب منفی میشه نگران نباشید

2706