2737
2739
عنوان

همه همکلاسی و دوستام پیشرفت کردن

693 بازدید | 51 پست

۲۸ سالمه همه بجایی رسیدن 

شوهر کردن بچه دار شدن خونه زندگی دارن

خوشگلتر شدن 

صاحب شغل و کسب و کار شدن 

سفرخارج کلی خوشگذرونی کردن 

موفق و مفیدتر شدن

ولی من چی

همش ضربه خوردم هرچی مرد داغون آمده سمتم

دخترا هم با هرکس دوست شدم ضربه خوردم 

همیشه به من کم محلی می‌شده حتی تو محیط کارمم همینطور بود همش ضربه خوردم ناراحت شدم ازشون

ن شوهر دارم نه شغل دارم اعتماد به نفس ندارم انگیزم کور شده 

۲۸سالمه😭 هیچ کاری نکردم ت زندگیم ای خدا

ب هیچ جا نرسیدم 

چرا همیشه بد شانسی بدبیاری آوردم 

چرا آخه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۲۰ سالمه اما دقیقا حس های تورو دارم

همیشع و همه جا منو ندیدن و بهم بی محلی شده

هیچ وقت حس نکردم که به جایی تعلق دارم

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2731
بنظر خودت دلیلش چیه

نمی‌دونم  حس میکنم شاید از خونوادم همیشه سخت گیر بودن بهم اهمیت ندادن تو اجتماع هم همیشه همینطوری دیدم 

همیشه احساس گناه داشتم از بچگی 

هیچ لذتی از زندگی نبردم همیشه درجا زدم ت زندگیم تو سری خور شدم

بی اعتماد به نفس 

همیشه قلبم شکسته ناراحت شدم 

یادمه کسایی ک بهم بی محلی کردن 

من تابحال هیچ وقت ب کسی بی محلی نکردم یادم نمیاد همیشه با روی خوش برخورد کردم ولی برعکس همش یکسایی بهم با اخم برخورد کردن بی محلی کردن یادم میاد خیلی ناراحت میشم چرا با من اینطورین 

من با هیچکدوم از دوستام در ارتباط نیستم ولی بقیه همه باهم رابطه دارن در ارتباطن حداقل من هیچکی دورم نیس تنهام و بدون هیچ پیشرفتی ت زندگی 

حداقل ی شغل ندارم ک منبع درآمدم باشه 

مهم نیس چند سالته مهم اینه کی شروع کنی فقط رو خودت کار کن خودتو با کسی مقایسه نکن اینجوری خیلی به خودت ضربه میزنی سعی کن بهترین خودت باشی واسه خودت هدف پیدا کن ارتقای شغلی ادامه تحصیل ورزش کردن روتین فاز منفی و از خودت دور کن

2740
هر چیم بگی باز مقصر خودمونیم ک تلاش نکردیم ب اندازه کافی برای زندگیمون

منم به پوچی رسیدم،یکسال واسه ی کار تلاش کردم کلی هزینه و الان هیچی پول واسم نمونده،باز رفتم کارمندی 

فقط زنده ام ،ولی زندگی نمیکنم 

چه ربطی داره

گاهی آدم خودش آماده اس شرایط نمیزارع

گاهی خدا نمیخواد 

قرار نیست اونی که تو فلاکت تلاش کرده موفق شده تو یا منم بشیم! آدما متفاوتند سرنوشتا هم متفاوت

من جوری تلاش میکردم همه میگفتن خوش بحالش یه چیزی میشه 

الان شکست خوردم چون اتفاق هوایی افتاد که هیچکدومش دست من نبود دستمو بستید واسه تلاش

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

اینقد موافقم با جمله ات که نگم سال کنکور باهوش ترین کلاس بودم بخاطر دعوای مکرربا نامادریم نتونستم بخونم الان حالم خیلی بده که هیچ تحصیلات و شغلی ندارم کاش ول نمیکردم 

چرا فکر میکنی هرکی نرسیده یعنی تلاش نکرده؟

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
هیچ آدمی به طور مداوم بدبیاری نمیاره مگر اینکه یک الگوی رفتاری اشتباه و به طور مداوم تکرار کنه.

من همش بدبیاری میارم با وجودی که تلاش میکردم 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2706