2737
2739

گلم اگه حجم کم درست میکنی تن ماهی بزن 

چون اگه بخواد دوباره بره تو یخچال مثلا یه وعده دیگه بخوری خوب نیست ممکنه خراب بشه با بودی بد بگیزه 

من خودم هیچ وقت تا حالا مرغ نزدم 

من 

کالباس 

قارچ 

ذرت 

هویج

زیتون

خیار شور 

جعفری 

فلفل دلمه ای رنگی 

ماست 

سس هزار جزیره 

اویشن 

پور سیر 

نمک و فلفل میزنم تو مهمونی ها همه دوست دارن 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حبوبات بجا گوشت؟ خوب در میاد؟ مزش یه جوری نمیشه؟

باحال شد با این دو تا دوست داشتم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
من خیلی وقتا نه مرغ میریزم نه حتی کالباس! گاهی که مرغ کالباس نباشه فقط ماکارونی و نخود فرنگی وخیارش ...

چه خوب اما مزه هم برام مهمه وگرنه میتونم یه جوری درست کنم  حالا چیزایی که هستو بریزم داخلش

گلم اگه حجم کم درست میکنی تن ماهی بزن  چون اگه بخواد دوباره بره تو یخچال مثلا یه وعده دیگه بخو ...

خیلی هم همه چی میریزیا 🤣  نه میخواهم در حد یه شام باشه نه مجلل 

چه خوب اما مزه هم برام مهمه وگرنه میتونم یه جوری درست کنم  حالا چیزایی که هستو بریزم داخلش

با اینایی که گفتم مزه ش خوب میشه، بازم سلیقه ای هست، بازم  اگه خیلی حساسی سریع یه تیکه مرغ بذار تو زود پز تا مواد دیگه رو آماده میکنی مرغ خوب میپزه. کل زمان پختش تو زودپز ۲۰ دقیقه است.

من چون تنوع غذایی رو دوست دارم هر سری یه مدلی میپزم و خدایی خوشمزه میشن

با اینایی که گفتم مزه ش خوب میشه، بازم سلیقه ای هست، بازم  اگه خیلی حساسی سریع یه تیکه مرغ بذار ...

اخه کلا نمیخواهم مرغ بریزم  حالا پس امتحان میکنم ببینم 

ممنون 

2706