2733
2734

باهاش چیکار میکردین؟ 

خیلی ممنون میشم جواب بدین 

من الان نمیدونم چیکار کنم خیلی سخت هم مشغول کار هستم و میشه گفت بیتشر پولی که در میارم رو میریزم توی کار جهت پیشرفت 

خیلیم خرج خودم میکنم 

پس اندازم میکنم اما میخوام بدونم شما چیکار میکردین شاید ایده میگرفتم 

(( چون میدونم براتون سوال میشه چنددددین سال تولیدی سنگ مصنوعی دارم درامدم خوب نبود 

جدیدا که خوب شده پس زمان زیادی نیست که پول دستم میاد شاید ۸ ماه شده )) 

( ت ر خدا بحث رو کاری نکنید خیلی ممنون میشم ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وام خونگی 

طلا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
مى دادم به همسرم🙂

اشتباه ترین کار و بدترین ظلمی که یه زن در حق خودش میکنه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706