2733
2734
عنوان

کاش پدرم زبونش لال بشه ای کااااش

337 بازدید | 20 پست

درکل آدم بدی نیست خیلی ادعای مومن بودنش میشه. من یه خواهر دارم یک سال بزرگتره امروز یکی از بافتنی هاش رو پوشیدم با مامان بابام رفتیم بیرون. چون ما مسافرتیم و خواهرم خونه موند و نیومد. منم لباسی که تو کمد اینجاش بود رو پوشیدم اینجاهم خونه خودمونه. تو ماشین که بودیم به بابام گفتم این بهم میاد مال رونیکاست میخوام ازش کش برم به شوخی گفتم ولی برگشت گفت آره بگو بدتش به تو منم گفتم نه حالا میخرم خودم ولی گیر داده بود نه همین الان بهش پیام بده ازش خواهش کن التماسش کن اونکه زیاد داره شاید دلش سوخت داد به تو پوشیدی چه اشکال داره😐 خیلی قلبم شکست خیلی زیاد این چه طرز صحبت بوذ خیلی تحقیر شدم

کاش لال از دنیا بره کاش بمیره چقدر دل میکشنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑😑😑به این میگی زخم زبون 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731
😑😑😑به این میگی زخم زبون 

چرا بگه التماس کن شاید دلش سوخت بهت داد مگه من کهنه پوشم درضمن ما یک سال اختلاف سنی داریم هرچی اون داره منم دارم. چون حالا یه زبان میره تدریس میکنه ماهی پونصد میگیره فک میکنن حالا کی شده 

2738

زخم زبون نشنیدی که به این میگی زخم

من یبار بابام مستقیم بهم گفت چشمات زشته به عموت رفته. هرکی چشماش اینطوره حسود و بدجنسه

یبار دیگه گفت موهات زشته معلوم نیست به کی رفته، موهای خواهرت خوشگله ادملی خاصی موهاشون اینطوریه

فقط میتونم بگم چقدر بی تربیتی  بابای بد ب چشم ندادی ک ک اینجوری میگی  خجالت بکش

عزیزم دلیل نمیشه چون بديش نسبت به یه بابای دیگه کمتره پس بگیم اوکی خوبه. پدرمادر باید طرز صحیح رفتار کردن رو بلد باشن نه ما بخوایم به کم قانع شیم مگه اومدیم خرید. وقتی میدونه بدم میاد نباید بگه تازه قبلانم گفته بود فهمیده بود ناراحت شدم ولی انگار اختیار زبون بی صاحبش دست خودش نیست 

2706