2737
2739
عنوان

بنطرتون جوابشو بدم ؟

130 بازدید | 16 پست

سلام شب بخیر 

خانما من با یه پسره در محل کارم اشنا شدم

ایشون دقیقا هم سن و سال من هست هر دو ۳۲ 

از نظر تحصیلی و شغلی  هر دو  هم‌موقعیت خوبی داریم 

دیروز سر یه بحث خیلی الکی گفتش که زن داداشام و داداشام و خانوادم قلب من هستند و برام خ مهمن و..

( تاپیک قبلیم هست ) 

ما مرکز استان هستیم این پسره هم یکی از شهرستانهای استان هست ،  بخاطر فرهنگ و سبک زندگیشونه  خیلی با برادر و خواهراشو ارتباط دارن  میرن میان و دور هم جمع میشن و. ... 

مثلا میگفت عید باید همه بریم باغ  پدریم همه پیش هم باشیم و.. ( این یه نمونشه ) 

ولی خب خونه ماشین داره درامدش هم عالیه 

پدرش هم حمایت مالی و.. میکنه وضع مالی باباش اکیه

خلاصه سر یه بحث الکی ب من اون حرفا رو زد 

منم خ بهم فشار اومد گفتم خیلی هم خوب ان شالله جمعتون پایدار باشه همیشه 

پسره هم در جواب بهم گفت خدافظ 

الان دوباره بهم پیام داد 

من جواب ندادم 

کلا میخوام تا چند روزم جواب ندم تا حساب کار بیاد دستش 

ولی بنظر شما کلا جوابشو بدم یا نه 

بدرد میخوره ؟؟؟؟؟

من ناراحت نمیشم نظر واقعیتونو بگید 

ببخشید طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره  فرهنگشون یه جوریه  ولی از شرایط کاریش هم نمیتونم بگذرم

اون آقا هم نمیتونه با شرایط شما کنار بیاد

وقتی فرهنگش اینه

پس بنظرم چشمتو رو شرایط کاریش هم ببند و کات

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 

عزیز دلم من نظر شخصی خودمو میگم 

همسر من قبل ازدواج میگفت من نفر اولشم و اولویت زندگیشم بعد ازدواج متوجه شدم چقدر به خانوادش وابسته است حالا اینکه از اول اینو گفت بعدم ادما تو اوج عصبانیت حرف دلشون رو میزنن ببین خودت تو اوج عصبانیتت چطوری من که اینجوری ام ولی باز بستگی به شناخت خودت داره ممکنه این اقا جایگاه ادما رو بدونه

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...

مرکز استانی🤣 

خدایی هیچی دیگه برا پز دادن پیدا نکردی 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740
عزیز دلم من نظر شخصی خودمو میگم  همسر من قبل ازدواج میگفت من نفر اولشم و اولویت زندگیشم بعد از ...

اره درسته 

خودمم از حرفش خیلی فشاری شدم ولی جلوی خودم گرفتم تقریبا 

ممنون 😍❤️

اره درسته  خودمم از حرفش خیلی فشاری شدم ولی جلوی خودم گرفتم تقریبا  ممنون 😍❤️

به هر حال اگه خیلی موقعیتش خوب باشه هم به سالهای بعدش فک کن😘😘😘

بالاترین قدرت حریم خصوصیه...ادما چیزی رو که نمیدونن نمیتونن خراب کنن.....چرا باید بقیه از رازهای زندگی شما خبر داشته باشن...بخدا اگه علیه خودتون استفاده نکنن مرهم نمیشن...
عزیزم مگه مرکز استان پز دادن داره !!؟  من دارم شرایطمونو میگم  واقعا امثال شما دنبال چی ...

هیچی داری شهرستانیا رو مسخره میکنی  فکر میکنی چون شهر بزرگتری زندگی میکنی پس فرهنگتم بالاتره و برتری نژادی داری 

انتخاب اشتباه شما ربطی به شهر نداره 

من مرکز استان خودمون درس خوندم مردمش از نظر سطح شعور صفر بودن فقط پز میدادن 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
هیچی داری شهرستانیا رو مسخره میکنی  فکر میکنی چون شهر بزرگتری زندگی میکنی پس فرهنگتم بالاتره و ...

عزیزم به اون خدایی که قبول داری من قصد مسخره کردن ندارم 

دارم میگم بخاطر فرهنگشون این مدلین زیاد باهم رفت و امد دارن 

من اعصایم خرده چرا میاین یه حرف نامربوط میزنین اخه 

از خدا نمیترسین واقعا؟

اره  من با این اخلاق رفتارا نمیتونم کنار بیام  مگر اینکه در رفتار و اخلاقش تعدیل ایجاد ک ...

عزیز دلم من جا خواهرت ی تجربه ای که دارم رو باهات به اشتراک میذارم ادما از ی سنی به بعد تغییر نمیکنن مخصوصا بالا سی خودت میتونی تغییر کنی؟؟؟تو رو خدا به این امید پاتو هیچ رابطه ای نذار من کشیدم و میکشم

2706