2733
2734

سلام خانما 

خیلی حالم خرابه ممنون میشم راهنماییم کنید

من پنج روزه زایمان کردم

بچه م تو هفته ی ۳۵ به دنیا اومد 

سزارین شدم

بچه نارس نبود ولی کم وزنه حدود دو کیلو و دویست گرم 

دو روزی که بستری بودم بچه رو به خاطر کم وزنی به من نمیدادن و پرستارا خودشون شیرخشک میدادن 

روز دوم زایمان بچه زردی شدید گرفت و یه روز بیمارستان اطفال بستری شد. خودمم با کلی بخیه همراه موندم

مجبور شدم بهش شیرخشک بدم تا گرسنه نمونه

شیرم‌ کمه و بچه هم ضعیفه

با سرنگ شیرخشک میخوره 

سینه م رو نمیگیره و من خیلی ناراحتم

دارم دچار افسردگی میشم 

کسی تجربه ی مشابهی داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چون شیرتو نمیخوره ناراحتی، فدای سر هر دوتون، ناراحت نباش بچه الان کوچیک ضعیفه یکم بگذره بهتر میشه هم وضعیت تو هم نی نی خوشگلت، دختر خاله ی منم بچش نارس بود یک ماه تمام بیمارستان موند بالا سرش بعد رفتن خونه الان یکسالش ماشالله تپل و سالم، روحیه تو قوی نگه دار به همسرت بگو برات غذا و خوراکی مقوی بیاره تقویت شی به نی نی هم برس

2728

عزیزم

خیلی سخته ۶ ماه پیش خودمو یادم انداختی😑میگذره این دوران منم بخیه هام باز شده بودن شوهرم بعد زایمان اصلا هوامو نداشت و دوهفته بعدش قهری رفتم خونه بابام تا دوماه درگیر بخیه هام بودم بعد سینم عفونت کرد و آبسه کرد عمل کردم الان سینم ی وری شده

دخترم شیرخشک نمی‌خورد و سینم شیر نداشت بهش بدم بخاطر قرص های چرک خشک کن وای خیلی بد بود

فکر نکن ک فقط تویی ک اینجوری هستی

همه این دورانو میگذرونن

اره عزیزم منم دقیقا مثل شما بود وضعیتم به اضافه اینکه خودم خونریزی کردم و حالم خوب نبود. با دکتر حرف زدم بهم گفت اصلا لازم نیست خودت شیر بدی. من بعد یک روز بچمو شیرخشکی کردم. خودمم به خاطر افسردگیم رفتم پیش مشاور. سریع خوب شدم. بچمم قشنگ و سالم شد 

اره منم اب دورش کن بود ۳۷ هفته سز شدم بچم ۴ روز بستری شد 

دو هفته همش گریه میکردم بعدش خداروشکر درستم شد تونستم کنار بیام

میشه دعا کنید همسرم شغل خوبی گیرش بیادممنون
2740

درکت میکنم این روزهارو کم و بیش همه مامانا پشت سر گذاشتیم.ناراحت نباش اگه استراحت کنی و غذا و نوشیدنی خوب بخوری شیرت زیاد میشه ممکن چند هفته طول بکشه تا رگای شیری باز بشن. از شیرخشک دادن هم نترس خیلی زود همه چیز درست میشه

قشنگیش به همینه خدا بهت نمیگه یهو غافلگیرت میکنه ...

غصه وزن و شیر نخوردنشم نخور

مادرشوهرم میگه دخترش وقتی ب دنیا اومده ۱ کیلو و نیم بوده

دوستم تازه زایمان کرده ۱ و ۷۰۰

شیرشم درست میشه بزار ی زره جون بگیره

تو بخاطر زایمان روحیه ت بهم ریخته ظرفیت تحملت اومده پایین منم دقیقا همینطور بودم

چرا کمک دارم ولی دوست دارم شیر خودمو بدم

شیر خشک وبه روش فنجانی بده توگوگل فیلمش هست نگاه کن یاد بگیر یا باقاشق مرباخوری . شیشه نده چون دیگه سینه نمیگیره .خودت آبمیوه طبیعی بخور الان فصل طالبی زیاد بخور رازیانه هم شیرو زیاد میکنه .

در آخر باید خیلی صبوری کنی تا موفق بشی

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊