2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی دردسر فقط تخم مرغ

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2731

من قارچ و سیب زمینی درست کردم راحت سریع خوشمزه

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

غذای فوری من همیشه خوراک مرغه 😁 گاهی با سیب‌زمینی گاهی قارچ گاهی کدو گاهی نخود فرنگی و...

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740

خاگینه

یکم پیاز نگینی خرد کن با یکم آرد و فلفل و زرد چوبه و یکم نمک مخلوط کن چنتا تخم مرغ قاطیش کن ی دست بشه

بریز تو تابه مثل پزتزا مثلثی برشش بده

هم با شیره میشه خورد ک مقوی باشه هم با سس

اگه باشیره خاستی بخوری نمک خیلی کم بزن

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
غذای فوری من همیشه خوراک مرغه 😁 گاهی با سیب‌زمینی گاهی قارچ گاهی کدو گاهی نخود فرنگی و...

با کدوم قسمت مرغ میپزیش عزیزم

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706