2737
2739
عنوان

جاری آویزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 54 پست
اون خیلی بد تره  میترسم بهش بر بخوره

چرا باید یکی پولشو میخواد بهمون بربخوره 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه مشکل اینجاست که میدونه این پول رو دارم و از کسی قرض نگرفتم  اگه اینطوری بگم میترسم مشکل و ...

چند روز صبر کن اگه نداد بهش بگو ده تومان بده نیاز دارم بعد هشت تومن رو بردار دوتومن رو پس بده و تشکر کن ازش

2728
اخه مشکل اینجاست که میدونه این پول رو دارم و از کسی قرض نگرفتم  اگه اینطوری بگم میترسم مشکل و ...

وا اینجوری که نمیشه. خوب بگو عزیزم من واسه خودمم میخوام لباس سفارش بدم اگه میشه پولمو بده. یا بگو میخوام دندونمو درست کنم پول کم دارم اگه میشه پولو بده که من خودم از فلانی کمتر قرض بگیرم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2738
خیلیم کمه

خوب اگه واسه شما کمه بیا واین لطف رو شما در حق جاری اسی بکن فرض کن صدقه دادی پولو اسی رو شما تسویه کن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

عزیزم بستت رسید راضی بودی از سفارشت؟

بعدش یجوری شماره کارت رو بفرست 

یا اگه قبلا فرستادی بپرس شماره کارتم رو هنوز دارین اگه ندارین میتونم دوباره بفرستم براتون

2706