2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ناراحت نباش شیر خشک خیلیم بهتره 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2731
2740

وای توروخدا بهش بده گناه داره

در کنارش خودت هم تقویت کن  بتونی شیر بدی و شیر خشکی نشه

گناه داره بچه ضعیف میشه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
واقعا ؟ خیلی عذاب وجدان دارم طفلک بچم آب شد اصن شیو روز دارم بهش شیر میدم خواب ندارم سینم تو دهنشه و ...

فقط شیر خشک رو با شیشه نده با قاشق بده که بعد شیر خودتم بخوره

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
واقعا ؟ خیلی عذاب وجدان دارم طفلک بچم آب شد اصن شیو روز دارم بهش شیر میدم خواب ندارم سینم تو دهنشه و ...

ببین من دوتا بچم به سختی شیر دادم بس گفتن شیر مادر شیر مادر ( شیر خشک ال و بل)دایم جیغ میزدن سیر نمی‌شدن خب 

سر بچه سومم اینبار شیر خشک دادم چون هیچ شیر نداشتم  حالا فهمیدم چقدر اشتباه کردم سر اون دوتا 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706