2737
2739

وقتی مجرد بود با پدر مادرش همش دعوا داشت الان بعدقرنی ازدواج کرده روستا مبارکش باشه اما باهزارتا اصرار پیجموفالو کرد وگفت باید فالوم کنی 

استوری هاشو لایک نمیکنم میگه تو حسودی وقتیم لایک میکنم حرصم میگه هی میگه پدرم دنیام مادرم هستیم من چقدر خوشبختم که شوهرم عاشقمه ..

درصورتی که صدبرابر اون پول و تفریح دارم یک استوری نمیزارم الان انفالوش کنم باهام دشمن خونی میشه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بدون اینکه بخونی و نگاه کنی لایک کن و رد شو

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

هایدش کنی اگه پرسید بگو پیچم پریده 

شخص ناشناس هم ریکوست داد اکسپت نکن ممکنه با پیچ جدید بیاد ببینه درست میگی یا نه 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

فردا پس فردا که درگیر مشکلات و سختی های متاهلی شد...

تو عکس با دوستات استوری کن توی کافی شاپ با آب پرتقال و کیک و قهوه ترک بذار و حرصشو در بیار و از مجردیت لذت ببر     

که اون درگیر این مشکلات و سختیاست ولی تو با دوستات نشستی آب پرتقالتو میخوری...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
فردا پس فردا که درگیر مشکلات و سختی های متاهلی شد... تو عکس با دوستات استوری کن توی کافی شاپ با آب ...

منم متاهلم

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
منم متاهلم

مهم نیست...فعلا داغه بعدا که درگیر مشکلات و سختی هاش شد اون موقع استوریاش کمتر میشه...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706