2733
2734
عنوان

با برادر شوهرم ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8796 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برادر شوهر مث برادر ادمه😐😐یوقت پشتت حرف در نیارن بگن شاید اینا از قبل باهم....اره

نه بابا من هیچ وقت تو زندگیم یه جوری رفتار نکردم کسی به خودش اجازه بده اینطوری فکر کنه. از طرفی همسرم رو هم خیلی دوست داشتم

2738
نه بابا من هیچ وقت تو زندگیم یه جوری رفتار نکردم کسی به خودش اجازه بده اینطوری فکر کنه. از طرفی همسر ...

بنظرم ازدواج کن من کسی رو دیدم که ازدواج نکرده الان پشیمونه .هیچ کس هم مثل عمو نمیاد واسه بچت پدری کنه اگه خودش و خانوادش خوبن قبول کن فکر کن یه غریبه هست

والا برادر شوهرای من عین غریبه هان برام هیچ حسی هم بهشون ندارم نه برادری نه حس.... . نمیدونم چرا میگ ...

دقیقا من چندین نفر رو دیدم که تو فامیل با وجود همسر با برادر شوهر دوست شدن ! خب این کجاش برادره 

برادر شوهر مث برادر ادمه😐😐یوقت پشتت حرف در نیارن بگن شاید اینا از قبل باهم....اره

گلم برادر شوهر هیچوقت مثل برادر نمیشه . هیچ وقت . من چندین مورد دیدم که خانما با وجود همسرشون با برادر شوهر رابطه ی احساسی داشتن . همسر ایشون که فوت شدن . و خیلی پیش اومده که بعد فوت همسر با برادرش شوهرشون ازدواج کردن . هیچکس به نظرم از این حرفا نمیزنه 

گلم برادر شوهر هیچوقت مثل برادر نمیشه . هیچ وقت . من چندین مورد دیدم که خانما با وجود همسرشون با برا ...

واقعا درست نیست چرا دارین عادی جلوه میدین😐😐مثل اینکه بعد مرگش شوهرش میرف با خواهرزنش ازدواج میکرد

همینقدر حال به هم زن 

واقعا درست نیست چرا دارین عادی جلوه میدین😐😐مثل اینکه بعد مرگش شوهرش میرف با خواهرزنش ازدواج میکرد ...

شاید این درست باشه ولی قبول ندارم که برادر شوهر عین برادر میشه . خیلی نامحرمه 

بهت تسلیت میگم گلم 

تصمیم بزرگیه

اگ میخای بچتو بزرگ کنی و ازدواج نکنی اصلا بحثش جداست

ولی اگ میخای ازدواج کنی بالاخره خب جوونم هستی 

کسی بهتر از عموی بچت برای بچت دلسوزی نمیکنه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706