2737
2739
عنوان

با برادر شوهرم ازدواج کنم؟

8796 بازدید | 168 پست

همسرم دو ساله فوت شده پسرم هم ۳ سالشه برادر شوهرم که همسن خودمه و مجرد یه مدتیه ازم خواستگاری کرده. میگه خودمو دوست داره و بخاطر اینکه زن برادرش بودم نیست. از هر نظر یه مورد خوبیه اما از به طرف هنوز نتونستم همسرمو فراموش کنم از یه طرف میترسم عشق اون بعد یه مدت فراموشش بشه به مشکل بخوریم. چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درک می‌کنم که در موقعیت سختی هستید. از دست دادن همسر تجربه‌ای بسیار دشوار است و طبیعی است که هنوز در حال سوگواری باشید. از طرف دیگر، برادر همسرتان هم احساساتی به شما دارد و به نظر می‌رسد فردی شایسته باشد.

تصمیم‌گیری در مورد ازدواج مجدد بعد از فوت همسر، به ویژه زمانی که فرزند هم در میان باشد، آسان نیست. در اینجا چند نکته وجود دارد که می‌توانید برای کمک به تصمیم‌گیری خود در نظر بگیرید:

احساسات خود را بررسی کنید:

• برای اینکه بفهمید آیا برای شروع یک رابطه جدید آماده هستید یا خیر، باید صادقانه با خودتان روبرو باشید.
  • آیا هنوز در غم از دست دادن همسرتان هستید؟
  • آیا از نظر عاطفی برای تعهد به شخص دیگری آماده هستید؟

با برادر همسرتان صحبت کنید:

• در مورد احساسات خود و نگرانی‌هایتان با او صحبت کنید.
  • به او بگویید که هنوز در حال سوگواری هستید و برای شروع یک رابطه جدید به زمان نیاز دارید.
  • از او بپرسید که آیا حاضر است صبر کند تا شما برای ازدواج آماده شوید.

به فرزندتان فکر کنید:

• فرزندتان چه احساسی نسبت به این موضوع دارد؟
  • آیا او با ازدواج شما با برادر پدرش راحت است؟
  • در مورد احساسات و نگرانی‌های او صحبت کنید و به او اطمینان دهید که او را دوست دارید و همیشه برای او در کنار خواهید بود.

از اطرافیانتان کمک بگیرید:

• با دوستان و خانواده خود در مورد این موضوع صحبت کنید.
  • از آنها بخواهید که نظرات و حمایت خود را ارائه دهند.
  • در صورت تمایل می‌توانید با یک مشاور یا درمانگر صحبت کنید تا به شما کمک کند تا احساسات خود را در مورد این موضوع حل و فصل کنید.

تصمیم نهایی را با عجله نگیرید:

• ازدواج مجدد یک تصمیم مهم است که نباید آن را سهل‌انگارانه گرفت.
  • برای تصمیم‌گیری به خودتان زمان بدهید و تمام جوانب را بسنجید.

در نهایت، به یاد داشته باشید که مهم‌ترین چیز این است که تصمیمی بگیرید که شما و فرزندتان را خوشحال کند.

https://myordinary.ir
2738
یعنی من فقط برادرشوهرمو به چشم برادر میبینم؟  حس چندشیه بابرادرشوهر    

دبگه برای عموم جامعه همینه 

تو شرایط خاص گاهی انتخاب بین بدو بدتره

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706