2733
2739
عنوان

دلم گرفته از تنهایی

86 بازدید | 14 پست

صبح تا شب خونه ام فقط مدرسه میرم برمیگردم تا۱۰ شب بابام بیاد

بادوستامم شرایطش نیست بیرون برم شایدم باهاشون کات کنم چون بهم اهمیت نمیدن

خیلی احساس تنهایی میکنم

یک ماه دیگه امتحان نهایی دارم ولی اصلا سمت کتاب نمیرم نتونستم امروز به برنامه م برسم

دلم میخواددرس بخونم ولی نمیتونم

میترسم توآینده هم همینطوری تنها بشم

یه حس خیلی مضخرفی دارم بی دلیل

شاید دلم واسه مادرم تنگ شده 

اگه برادرخواهرمجردداشتم اینطوری نمیشد

دلم میخواد صدای خانواده توخونمون بپیچه

اینارودارم باگریه مینویسم 

ای کاش توخانواده پرجمعیتی به دنیا میومدم از تنهایی متنفرم

شما حالتون گرفته میشه چیکارمیکنین؟

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الهی بگردم ... مادرت کجاست ؟ چرا نمیری خونه خواهر و برادر متاهلت ؟ سرتو به درس خوندن و اهدافت گرم کن ... سعی کن با خودت دوست باشی و دوتا دوست خوب پیدا کنی باهاشون وقت بگذرونی

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
2728
منم منتها من خیلی از تو بزرگترم 

تنهایی خیلی بده 

انگار هیچ کس روتواین دنیا ندارم فقط خودممو خودم😭

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2740
عزیزم الهی بگردم ... مادرت کجاست ؟ چرا نمیری خونه خواهر و برادر متاهلت ؟ سرتو به درس خوندن و اهدافت ...

خدانکنه❤😢 مادرم فوت شده

آبجیم امشب خونه مادرشوهرش دعوته 

یکمم برام سخته اونجا برم

هفته ای یک یادوبار میادخونمون

کارهرروزم درس خوندنه خسته م دلم یه مهمونی میخواد یه مسافرت

بله ولی شما حداقل شانس ی ازدواج داری ولی من ممکن نتونم دیگه 

وایی چرا امیدوارم خداکمکتون کنه💔

خدانکنه❤😢 مادرم فوت شده آبجیم امشب خونه مادرشوهرش دعوته  یکمم برام سخته اونجا برم هفته ای ی ...

عزیزم انشالله خدا بهت آرامش بده اشکال نداره هیچ موقعیتی پایدار نیست روزهای شاد و خوب در راهه ... همه آدم روزهای بد و خوب دارن  ... تو هنوز اول راهی قوی باش پر انگیزه فیلم های انگیزشی نگاه کن و تو زندگیت خدارو فراموش نکن

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
الهییی عزیزم ناراحت نباش  دوست پیدا کن دوست صمیمی  هیچ کس تا ابد تنها نیست   من حال ...

دوست دارم ولی هیچ کدومشون واقعی نیستن

کم کمم داره ارتباطمون قطع میشه

عزیزم انشالله خدا بهت آرامش بده اشکال نداره هیچ موقعیتی پایدار نیست روزهای شاد و خوب در راهه ... همه ...

ممنونم خداکنه اون روزا هم بیادخیلی خسته م از این وضعیتم😢😢

2706