2733
2739
عنوان

خانوما از دیوار تور کیش رزرو کردیم .. بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی بلیط الکیه؟

پیگیر باش. ان شاءالله که نباشه.

کاری از دستم برنمیاد،برات۱۴تا صلوات میفرستم که اتفاق بدی نیافته ولی لطفا دیگه اینکار رو نکن❤ 

هرکی رو لایک میکنم، یعنی براش صلوات فرستادم.هرجایی هم تو تاپیک،پست،امضاء و... ببینم کسی نوشته صلوات،میفرستم ولی حوصله ندارم اعلام کنم.
اره اژانس شهر خودمون 

چرا تبلیغو دیدین حضوری نرفتین؟الان برید حضوری پیگیر بشید

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
پیگیر باش. ان شاءالله که نباشه. کاری از دستم برنمیاد،برات۱۴تا صلوات میفرستم که اتفاق بدی نیافته ولی ...

لطف میکنی الان شوهرم زنگ زد گفت چک کنم خبر میدم استرس گرفتم

اقا تاریخ رفت و برگشت همه درسته فقط اسما متفاوته

خوب بلیط درسته مال اونیه اسمش روبلیطه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اگر شماره ثابت داشت و امنیت دیوار داشته نگران نباش مشکلی نداره  آژانس هایی که جای ثابت دارن نم ...

اره هم شماره ثابت داشت ادرس داشتو شماره موبایل طرف تو گوگلم بود الان زنگ زدیم عذرخواهی کرد گفت اشتباه از من بوده صبح برم دفتر درستش میکنم .. باور کنید عمرم نصف شد

2706