2733
2739
عنوان

فلافل محلمون

416 بازدید | 27 پست

سومین ماشینش هم گرفت لعنتی

چقدر در میاره

تازه کل عید هم نبود روزای تعطیل نیست

پنجشنبه و جمعه ها هم استراحته

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشالله بگو گناه داره

ماشالهه وافعاتت

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
اقازادس؟

باهوشه 

فلافل بسیار تمیز و ارزان میفروشه 

همه ازش میخرم اینجا هم هممس مجتمع های مسکونی هست

چقد حسود و قلب سیاهی 😐😐😐

زحمت کشیده خریده به شما چه 

ی ماشالا بگو 

همین شماهایین چشم ملتو درمیارین

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2738
چقد حسود و قلب سیاهی 😐😐😐 زحمت کشیده خریده به شما چه  ی ماشالا بگو  همین شماهایین چشم ...

فحش،فحششششششش

فحححححححششششششششششششش

برو سر درست😐

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞

دمش گرم 🌱😍انشالله چهارمی روهم میخره 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706