2733
2739
عنوان

یه فیلم ایرانی که در نکبت و بدبختی نباشه بهم معرفی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 78 پست
ویلای ساحلی رو ببین میگن قشنگه اما من کلا خوشم نمیاد فیلمای عاشقانه می بینم ولی ساعت شلوغی قدیمیه ول ...

یه عاشقانه قشنگ بگو ببینم

ایرانی خارجیش فرق نداره

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرقی نمیکنه  طنز هاشون هم آخه جالب نیست همش بی محتوا اصلا من نمی‌دونم با این همه سخت پسندی چه ...

هتل خوب بود

فسیل بد نبود

مارمولک عالیه

آدم برفی خوبه

زندگی خصوصی حیوانات خانگی (انیمیشن هست)من عاشقشم 😃

نهنگ عنبر خوبه

گشت ارشاد

سریال اگه دوست داری لیسانسه ها 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
عروس خیابان فرشته  فسیل  ورود و خروج ممنوع  ویلای ساحلی

ویلای ساحلی افتضاحححححححححح

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
دیدیم اینو سه بار 🤧 فکر کن از بی فیلمی نشستیم هیولا رو سه بار دیدیم 

سالهای دور از خانه هم هالیه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738
منطق شون چیه دقیقا؟ به چی جایزه میدن نمی‌فهمم   واقعا  اکثرا چرت و پرتن

منطقشون اینه که هر چی ایران رو سیاه تر به دنیا نشون دادید، نگاه دنیا به آمریکا و اروپا به عنوان مدینه فاضله و بهشت موعود بیشتر میشه.

ویلای ساحلی رو ببین میگن قشنگه اما من کلا خوشم نمیاد فیلمای عاشقانه می بینم ولی ساعت شلوغی قدیمیه ول ...

طنز ویلای ساحلی خیلی ضعیف بود

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706