2737
2734

ولی حس میکنم داره از بابام بدم میاد🥲

نمیدونم حسوده یا دلش نمیاد پول بده!

چن روزه میخاد برا جهیزیم وسایل برقی بخره هی اذیت میکنه امروز فردا میکنه...

الان از صب قرار بود برم بخرم وسایلامو منو از اون سر شهر کشوندن اینجا الان میگه شبه تو نمیتونی رنگ وسیله هاتو اننخاب کنی🥲درحالی ک من انتخاب کردم

من از صب ب شوهرم میگم میخام برم وسایل بگیرم کلی ذوق داشتم راستش الان روم نمیشه بگم نیومدن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی شاید نداره مشکل مالی دارید؟ مطمئنی پول همه وسایل داره؟ سخت نگیر بهش جهاز جور کردن برا دختر تو ای ...

عزیزم مطمعنم داره اخه پول کنار گذاشتن صب مامانم رفته پولاشو از بانک برداشته ک امشب بریم حالام ک‌..

کاش بابای من،بهم جهیزیه نمیداد ک الان دلم نسوزه بعد طلاقم،وسیله هامو کجا بزارم بخاطر جهاز،از بابات ...

بخاطر جهاز نیست بخاطر اخلاقشه ک اذیتم میکنه غرورمو جلو شوهرم خورد میکنه 

عزیزم مطمعنم داره اخه پول کنار گذاشتن صب مامانم رفته پولاشو از بانک برداشته ک امشب بریم حالام ک‌..

اونام ب اندازه تو ذوق دارن و نگران ازدواج دخترشونن و وسواس دارن ک بهترین چیزا رو داشته باشی نگران نباش انشاءالله مشکلی پیش نیومده باشی و ب بزودی بری خریدات انجام بدی حتما چیزی هست ک یهو گفته نه نرو بی دلیل نیست

اونام ب اندازه تو ذوق دارن و نگران ازدواج دخترشونن و وسواس دارن ک بهترین چیزا رو داشته باشی نگران نب ...

میتونم قسمممم بخورم ک بابام ذوق نداره اصلا انگار ن انگار براش مهم نیست انگار از اذیت کردن من لذت میبره

2738
میتونم قسمممم بخورم ک بابام ذوق نداره اصلا انگار ن انگار براش مهم نیست انگار از اذیت کردن من لذت میب ...

اینجور نگو هیچ پدری از اذیت شدن بچش خوشحال نمیشه حتما هوش حواسش جای دیگس مشکلاتی داره ک شما خبر ندارید و همین باعث بی ذوقیش نسبت ب همه چی شده