2737
2739
عنوان

تورو خدا میاین لطفا 😭😭😭🥺🥺

159 بازدید | 13 پست

سلام دوستان خوبین من 17 سالمه از بابام متنفرمممممم😭😭😭نامزدی کردم عغد نه فقط نشون تا یه چیزی میشه زود فحش به خودمو نامزد بی گناهم میده من چیکار کنممممم کسی بوده حالو زور منو تجربه کرده باشه چیکار کردین؟؟ دیگ مدرسهم نمیرم چون هر موقع نمرهام کم میشد تو کارنامه همش پشت سر هم حرف به خودمو نامزدم میزد الکی الکی نامزدمو هی فحش به مردهو زندش میده 😭😭😭😭میشه لطفا بگین یه دعایی من بخونم زودتر وام خونگی ک نامزدم ثبت نام کرده برنده بشه عغد کنیم 😭😭میخام راحت شم از دسش همش کتکم میزنه جرات نمیکنم حرف بزنم تو خونه نمیزاره پیش نامزدم برم اصلا 🥺😭😭😭😭دارم دیونه میشم کسی اینجوری بوده تا حالا تورو خدا میشه برام دعا کنین زودتر عغد کنم 🥺😭😭جهیزیه هم بهم نمیده چیکار کنم تورو خداااا 😭😭😭کسی بوده باباش بهش جهیزیه نداده باشه؟؟؟ 

ببین من‌جات بودم نامزد و پسر و ازواجو میزاشتم کنار درس میخندم ایدمو میساختم...هرچقدرم خونوادم حتکم بزنن حتی منو بکشن..ببین رو پای خودت وایست قوی باش هرچی بیشتر کتک بخوری قوی‌میشی اینو کسی ک زندگی داغونی داشت بهت میگه نمره هاتو خوب کن و پسرارو از زندگیت حذف کن بعد ۱۸یا۱۹ هرماری خاستی بکنی بکن نمیخای بری دانشگاه حداقل دیپلم بگیر 

방탄소년단

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین من‌جات بودم نامزد و پسر و ازواجو میزاشتم کنار درس میخندم ایدمو میساختم...هرچقدرم خونوادم حتکم ب ...

نمیتونم بزارم کنار خیلی دوسش دارم اونم منو همینطور 🥺♥️مدرسمو کلا ول کردم خیلی وقته نرفتم 😭🥺

2738
نمیتونم بزارم کنار خیلی دوسش دارم اونم منو همینطور 🥺♥️مدرسمو کلا ول کردم خیلی وقته نرفتم 😭🥺

بنظر من حالا تو خونه ک ارامش نداری سعی کن اون تایمی ک بابات هس بری بیرون ازدواجم کردی حتما تحصیلاتتو ادامه بده بخاطرع ایندت بعدا خودت جلو بچه هات خجالت زده نشی خودتو به جایی برسون ک همسو بچه هات با افتخار تورو به نزدیکانشون معرفی کنن