2733
2739

چه مراقبت‌هایی چه درمان هایی؟ نتیجه ای هم گرفتید؟ 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید

من اکثر درمانارو رفتم ریزشم خوب نمیشه پنج ساله ولی رویش دارم دکتر گفت اوکیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بلییی خیلی اهمیت میدمم موهام مشکلی نداره ولی خودم دوس دارم برسم تو حموم ماسک مو میزارم تقویتی موهام نرم شه بعد حموم سرم مو ژل طور میزنم براق شه بوی خوبی بگیره موقع شونه کردنم سرم مو اسپری طور میزنم موهام نشکنه روغن کنارش گاهی اوقات

من خیلی ریزش مو داشتم به طور کلی هم از اول موهام پرپشت نبود ولی ریزش موی شدید هم بدترش کرده بود یه مدتی از اسپری proxi برای باز کردن گره مو بعد از حمام استفاده میکردم که راحتتر شونه بشه موهام ریزشمم کمتر شده حالا نمیدونم به اون مربوط باشه یا نه

2738
چطوری استفاده میکنید؟

ببین من خب اصلا از این کارا نمیکنم. یه خانمی برامون کار میکنه ایشون درست میکنه برای همین دقیق نمیدونم اندازه ها رو. 

ولی روغن رزماری از عطاری میخرید می‌زنید به موهاتون بعد یک ساعت برید حموم. از حموم که میاید بیرون موهاتون تمیزه محلول رزماری بزنید دیگه بذارید بمونه.

محلول رزماری اینجوریه که گیاه رزماری رو توی آبجوش میندازید یه جورایی میاین عصاره اشو میگیرید. آب برنج هم اگه باهاش قاطی کنید که دیگه هیچی، خیلی خوب میشه. ولی برنج رو باید دو بار خیس کنید بعد آبشو استفاده کنید چون این کارو نکنید سمی که توی برنج میزنن می‌مونه روش.

ببین من خب اصلا از این کارا نمیکنم. یه خانمی برامون کار میکنه ایشون درست میکنه برای همین دقیق نمیدون ...

مرسی

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
بهتره دکتر برید و آزمایش بدید ویتامینای بدنتونو چک کنید ممکنه کمبود یه ویتامین باعثش باشه از خوردن ت ...

تنبلی تخمدان دارم علتش اونه. 

حالا علت تنبلی تخمدانم چیه؟ الله اعلم. 

اضافه وزن ندارم، تغذیه ناسالم ندارم فعالیت بالایی دارم. 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
2706