2737
2739

سلام عزیزانم

از وقتی خودم یادم میاد مامان بابام همش داشتن براهم میزدن و دعوا خودمم همیشه از خاله‌های روانیم بی‌دلیل کتک میخوردم مامانم هنوزم ک هنوزه با این سن میزنتم بابامم ک مامانمو ول کرده اما طلاق نداده 😭😭😭 دلم خوش بود نامزد دارم اونم بخاطر بی پولی ولم کرد 😭😭😭 خواهرنامزدم قبلا ارتباطمون بد نبود الان بدتر شده عکس بچه‌ش میزاره واسش کامنت گذاشتم جواب نداد استوری ریپلای میزنم جواب نمیده سین میزنه چراااااا چرا هیچکس منو نمیخواد ن از خانواده خودم خیری دیدم و ن از نامزدم😭😭😭😭😭 دارم می‌میرم من بخدا حیف شدم ت خونه ای ک همه مشکل روانی داشتن دلیل دنیا اومدنم هم این بوده ک مامان بابام طلاق نگرین😭😭 واییییی ب کی بگم هرروزم عذابه؟؟؟؟؟ ب کی؟😭😭😭 با خواهرشوهرم یکساا قبل‌از اینکه نامزد داداشش بشم دوست بودیم

و از اینجا ناراحتم ک اون هنووز نمیدونه جداشدیم و دلیل این برخوردش چیه؟؟؟؟😭😭😭 بخداااااهیچکس منو نمیخواد هیمکسسسسس😭

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

اینم بگم مطمین مطین هستم ک نمیدونه هنووز جداشدیم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خودت خودتو بخواه ببین چی گذاشتم جلوی چشمم تو محل کارم

عزیزمم😍

2740