2737
2734

چون اگه قرار بود حاجت بده یا یکم حالمو بهتر کنه تا الان باید جواب میداد نه؟

نه اینکه هر روز یه اتفاقی بیوفته که ناامید تر از دیروز باشم یا حداقل یه نشونه ای چیزی ولی هیچی به هیچی همه جور نذری کردم به هر امام و امام زاده ای که باشه رو زدم ولی هیچی به هیچی

واقعا بعضیا چی به خدا میگن حاجت میگیرن

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین🕋 ડꪗ🧸🖇                                          
منم دقیقا الان بی اعتقاد شدم یه عمره دعا کردم و‌تلاش کردم ولی همیشه عقبم از همه ،خسته شدم 

درک میکنم عزیزم خیلی سخته 😞

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین🕋 ડꪗ🧸🖇                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی هرکی هر حاجتی دارع خدا معجزه کنه واسش خیلی سخته واقعا 😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728

من همیشه با نذر کردن اروم میشم تقریبن واس هر مشکلی هم سریع نذر میکنم بیشتر برا شهدا و اماما و خداروشک خیلیم تاحالا حاجت گرفتم 🙂

آرزوهای دفن شده🖇️وقوع معجزع زندگیم از طرف خدام 😌 برگشت آرزوی های مرده ام 🙃
من همیشه با نذر کردن اروم میشم تقریبن واس هر مشکلی هم سریع نذر میکنم بیشتر برا شهدا و اماما و خداروش ...

خوش به سعادتت و حالت خسته شدم دیگه 

و دیگه هم نذر نمیکنم

ادم یوقتایی گله میکنه دله دیگه...  منم اینجوری شدم انقدم ب ی چیزایی رسیدم فکر کردم حاجتمه بعد سرم ب سنگ روزگار خورد

راستشو بگم من تجربه حاجت روایی چند نفرو شنیدم ما باهم گروه ختم و اینا داشتیم درد دل میکردیم

خیلیییی ختم میگرفتن از عاشورا بروش حق شناس بگیر تا نماز شب و ... انواع نذر

نشد که نشد که نشد

بقول  شما حتی ی نشونه... تا اینکه رها کردن ...هرکی رفت پی زندگی خودش تا اینکه هر از گاهی یکی شون با خبر خوش میومد 

میپرسیدیم چی شد؟  میگفتن ففط برا دل خودمون و اینکه اصلا هرچه باداباد  هرچی مصلحتمونه هر زمان رقم بخوره پاکسازی استغفار و نماز شب و تهذیب نفس کردن

میدونی همشوون به بهترین نحو عاقبت بخیر شدن بخام هر کدومشو تعریف کنم اینجا جا نمیشه

و یک نکته همشون میگفتن پاکسازی مراقبه مخصوصا زبان

خیلی هم مدلشون تغییر کرد اخلاقی شخصیتی 

ختم و نذر تمرین بندگیه تا چشمه از درون بجوشه ... 

شاید این تجربه کمکت کنه عزیز به ارزوهای قشنگت برسی چون لایق و سزاواری

اینو بدون هر کسی تو مسیر زندگی قهرمان نمیشه انقد تو دره های تاریک میفتیم و بلند میشیم... بنظر خودم کنار نذر وونیاز خودسازی و اصلاح افکار و همه چی باید شروع بشه 

امیدوارم برای شما هم بهترین ها رقم بخوره

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
2740