2733
2739
عنوان

با داداشم چیکار کنم؟

124 بازدید | 16 پست

داداشم ۵ سالشه خیلی چندش و کثیفه وقتی عصبانی میشه رو به همه تف می‌کنه یا دست کثیفشو میماله به مبل موقع دستشویی رفتن دستشو نمیشوره با عن دماغش نقاشی میچسبونه به دیوار موقعی که از دستشویی میاد شلوارش رو نمیپوشه صبحا نمیره جیش خیلیم سمجه رو یه چیزی پیله کنه ول کن نیست جیغای شدید میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشاور کودک ببر بزرگ بشه بد تر میکنه به شما هم اموزش میده چطور باهاش رفتار کنید که لجبازی نکنه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
تربیت اشتباه خانواده این مصیبت ها رو هم داره اگه هر موقع انجام داد مورد دعوا تنبیه قرار میگرفت تو ۵ ...

والا دعواش که میکنم بابام از اون ور داد میزنه با بچه چیکار داری حق نداری چیزی بگی بهش مامانمم هر موقع بهش چیزی میگه بهش فش میده بیشترشم تقصیر خود بابامه سیگاریه برونشیت داره همش اینور اونور تف می‌کنه 

شاید  من اینقدر داداشمو دوست دارم همیشه دعا میکنم داغشو نبینم قبلش بمیرم با این ک رو اعصاب هست ...

عزیزم انشالله خدا براتون حفظش کنه❤️ چندسالشه؟

مشاور کودک ببر بزرگ بشه بد تر میکنه به شما هم اموزش میده چطور باهاش رفتار کنید که لجبازی نکنه

من که نمیتونم ببرمش😅 باید مامانم ببرتش که اونم مثل بابام میگه چیز واجبی نیست

والا دعواش که میکنم بابام از اون ور داد میزنه با بچه چیکار داری حق نداری چیزی بگی بهش مامانمم هر موق ...

ای بابا باهاشون حرف بزن بگو تربیت بچه خراب میشه اگه ادامه بدن جلو بابات دعوا نکن ولی ب موقع دعواش کن بدونه کارش اشتباس بهش بگو بابا مریضه تف میکنه تو ک مریض نیستی اگه این کار کنی فک میکنن مریضی دیگه باهات بلزی نمیکنن از روش های خر کردن ب قولی استفادع کن نذار ادامه بده

ای بابا باهاشون حرف بزن بگو تربیت بچه خراب میشه اگه ادامه بدن جلو بابات دعوا نکن ولی ب موقع دعواش کن ...

ممنونم از راهنماییتون❤️ فقط با جیغاش چیکار کنم؟ هر موقع بهش میگی اینکارو نکن جیغ میزنه میگه گمشو ک خل بیشرف بی ادبم هست تازه

ممنونم از راهنماییتون❤️ فقط با جیغاش چیکار کنم؟ هر موقع بهش میگی اینکارو نکن جیغ میزنه میگه گمشو ک خ ...

باهاش مهربون باش بگو داداشی این حرفا زشته پسرای خوب و با ادب اینجوری حرف نمیزنن ب زبون بگیرش ترغیبش کن بچه خوب باشه براش پاداش بزار بگو هر وقت با ادب صحبت کنی لرا خوراکی میخرم و.. جیغ هاشم بگو فلانی« کسی ک خیلی دوسش داره مخصوصا همبازی و اگه دخترم باشه ک چ بهتر » از جیغ زدن بدش میاد اگه بهش بگم جیغ میکشی دیگه دپست نداره و باهات بلزی نمیکنه

2706