2733
2734
عنوان

مادرشوهرم فهمید واس خالم سوپ پختم

600 بازدید | 24 پست

امروز ظهر ی سراومد خونمون فهمید واس خالم سوپ پختم ی جوری شذ

خیلی حسوده ببینه منوشوهرم خوبیم سریع بد رفتاری میکنه یا بریم خونش سریع پیش شوهرم میشینه بگ ک پسره منه ن شوهره تو بقران بارها با رفتاراشون گفتن حتی خواهرشوهرم بارها گفته قبل این ک شوهر تو بشه داداش من بوده و پسره این خونه

خلاصه خیلی دوس ندارم برم خونشون .مادرشوهرم ب سیاست داشتن معروفه تو محله 

ی جوری حرفشو با مظلوم بازی میگ ادم انگشت ب دهن میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوری و دوستی

اخه در هفته ۲ ۳ بار زنگ میزنه ک ناهارشام بریم خونش منم این هفته رو پیچوندم

لابد فردا پس فردارو میخاد زنگ بزنه بریم منو شوهرم ک قهریم دلمم نمیخاد ک برم بازم میپیچونپ

خب وقتی میگن پسر منه

یا میگن داداش منه

توهم بخند و هیچی نگو

به هرحال که دیگه مال توئه

بعدشم همیشه سعی کن در هر شرایطی خودتو بزاری جای اونا و فکر کنی اگر تو توی اون شرایط باشی چکار می‌کنی 

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2738

وقتی خواهرش میگه اول داداش من بوده بعد شوهر توشده با خنده  بگو اره دیگه شما رو که نمیتونست انتخاب کنه ولی این شانسو داشت که همسرش انتخاب خودش باشه 

کسی که همچین چرت وپرت هایی میگه درهمین حد روباید بشنوه محترمانه و در خور 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
اشکال ندارع همیشه اونی ک شب پیش شوهرت میخابع تویی نه کس دیگه  پس نزدیک ترین آدمی بعش بزار حساد ...

نکنه انتظار داری خواهر و مادرش بخوابن پیشش؟!

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
2706