2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته😭💔 تو رو خدا بیاید

163 بازدید | 13 پست

من آموزگاری رد شدم بعدم بابام از اون روز چن وقته بهم میگه بیکاری بعد مامانم سر اینکه چرا به طرفم گفتم قبول نشدم بهم گفت حتما باید میگفتی روفوزه شدی😭💔

😞💔

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

الان داشتم با دوستم حرف میزدیم بعد من با یه دوستام باهم امتحان دادیم من قبول نشدم اون شد بعد دوستم از من پرسید از اون خبر داری گفتم آره قبول شده بعد گفتش آفرین بهش دلم گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم این شکستو خوردم با اینکه خودم صفر تا صد هزینه کتاب و ازمونو دادم از پدر مادرم نخواستم ولی بازم زخم زبون که میزنن به کنار اصلا پول بهم نمیدن برای یسری کارا و الان در به در دنبال کارم ،من خیلی زحمت کشیدم برای آزمون خیلی تلاش کردم هر چی کار کرده بودم دادم برای این ازمون لعنتی ولی قبول نشدم،از خدا مرگمو میخوام از خدا از همه دلگیر ترم که تلاشامو دید و قسمتم نکرد من کارمو از دست دادم پولامو همه رو دادم برای اینکار ورشکسته و شکست خورده منم 😔💔

خانم استادمون توی سن ۳۵ سالگی قبول شد.

داداش من بعد از ۳ بار رد شدن قبول شد.

این چه حرف مزخرفیه 

بهشون بگو خودشون میتونن بخونن قبول شن

اصن دوباره بخونن کنکور بدن؟

اصن درک میکنن چقد این آزمون سخت شده و رقابت شدید

آخر سر هم بگو مگه قراره همه کارمند بشن

واقعا فکر می‌کنند کارمندا خیلی خوشبختن

بگو این روزا آرایشگر و ناخن کار ۱۰ برابر به کارمند پول درمیاره

ببین ولی اگه واقعا اذیت میشی برو دنبال حرفه ایی مهارتی چیزی تا بهت گیر ندن

قرار نیست همه پذیرفته بشن. هیچ عیبی نداره. بازم فرصت هست

مامانم بهم میگه روفوزه دوستم به اون یکی دوستم که قبول شده پیش من با ذوق میگه آفرین حالم از خودم بهم میخوره😭

2740
مامانم بهم میگه روفوزه دوستم به اون یکی دوستم که قبول شده پیش من با ذوق میگه آفرین حالم از خودم بهم ...

شد که شد

دوست من پزشکی قبول شد من پرستاری هم رتبم نخورد   باید برم خودمو بکشم و اعصابمو خورد کنم؟

دوباره تلاش کن عزیزم حرفای بقیه یه گوش در یه گوش دروازه

بخوای به هر حرفی توجه کنی نابود میشی 

مامانم بهم میگه روفوزه دوستم به اون یکی دوستم که قبول شده پیش من با ذوق میگه آفرین حالم از خودم بهم ...

ببخشید یاد فیلم شمعدونی افتادم دختره تخصص قبول نشده بود بهش میگفتن رفوزه.  ولی خانوادت مثل اونا دارن برخورد میکنن پس شما هم سعی کن نشنیده بگیری

ساعتها مینشستم و درس میخونم از شش صبح تا یک میخوندم اما قبول نشدم ،چه روزها که خودمو حبس کردم و هیچ کجا نرفتم من دلم میخواست پس انداز کنم پولامو میتونستم باهلش یدونه النگو بگیرم اونموقع ولی همه را دادم برای کتاب و جزوه ،چشمهام از شدت خوندن میسوخت دور چشمام گود افتاد خودخوری و تحقیر و همه چیزو به جون خریدم اما نشد 

عزیزم میدونم خیلی سخته چون منم همچین شکستی رو داشتم البته من اسمشو شکست نمیزارم چون الان که یادت چند سال پیش میوفتم میفهمم که واقعا قسمت من نبوده خدا بهترش رو برام خواسته( حتی اگه از نظر خیلیا اگه اون اتفاق میوفتاد بهتر بود)

ببخشید اینجوری میگم ولی الان پیش خودم میگم من چقد دیوونه بودم که به خاطر همچین چیزایی غضه خوردم و چقدر برای چیزایی گریه کردم که اصلا ارزش اشک ریختن نداشتن

اگه ازمون استخدامی دادی حتما هنوز خیلی جوونی و فرصت داری 

امسال رو اگه تونستی کار کن و در کنارش برای ازمون سال بعد بخون ولی ترجیحا به کسی نگو که میخونی چون باعث میشه باز سرزنش بشی

ایشلله بهترین ها قسمتت شه

عزیزم میدونم خیلی سخته چون منم همچین شکستی رو داشتم البته من اسمشو شکست نمیزارم چون الان که یادت چند ...

من چند سال پیش مدرک آرایشگری گرفتم یکی عمومی یکیم اصلاح و اینا اما کار نکردم از یادم رفت به نظرت جایی میتونم پیدا کنم یه مدت براشون محانی کار کنم تا دستم پر بشه؟