2737
2739

شادابی چطورن؟ 

منظورم هر پزشکی نیست، پزشک موفق و درسخون و پرتلاش که تو رشته خاصی تخصص گرفته باشه مثلا قلب 

دارم بد نیس خوبه تیزهوشانی بوده و دانشجوی دانشگاه تهران هم عمومی هم تخصص ولی مجرد

از نظر شادابی چطوره؟ 

چون دانشجو های پزشکی خیلی باید مطالعه داشته باشن (البته اون دستشون که اهداف بالا دارن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست من متخصص قلبه . تخصصش رو از دانشگاه تهران گرفت . ولی از نظر روحی نابوده . دو قطبی ، عصبی کاملا غیر طبیعی . دو تا بچه دوقلو داره ولی اصلا نگاهشون نمیکنه. بچه ها صبح با پرستار میرن مهد شب با پرستار بر میگردن . من این دوستم رو دیدم واقعا تصمیم گرفتم حتی اگه بچه هام استعداد پزشکی داشتن و علاقه داشتن بهش رای شون رو بزنم . پوستش افتضاح شده . ۴۰ سالشه . تازه سعی میکنه به خودش برسه ورزش کنه و اینا . ولی در کل داغونه 

دارم بد نیس خوبه تیزهوشانی بوده و دانشجوی دانشگاه تهران هم عمومی هم تخصص ولی مجرد

من یکیو میشناسم (دورادور). اونم دانشجوی پزشکیه، خیلی زرنگ و درسخونه، چند روز پیش اتفاقی دیدمش خیلی مریض حال و دور چشمش گود شده بود 

و حتی خط افتاده بود

2738
من یکیو میشناسم (دورادور). اونم دانشجوی پزشکیه، خیلی زرنگ و درسخونه، چند روز پیش اتفاقی دیدمش خیلی م ...

سخته دس

یگه حالا بعضی تخصص ها سبکه

ولی زنان قلب مغز داخلی اینا خیلی سخته همش بیمارستان

بله دوتا داریم

یکیش چندان شاداب نیست.خیلی اذیت میشه داخل بیمارستان و به بقیه هم توصیه میکنه سمت پزشکی نرن کلا

اون یکی اوکیه.تقریبا شادابه(داخل جمع و تنها که هست حالش خوبه ولی زندگی زناشویی موفقی نداره و به قول خودش فقط بخاطر بچش مونده)

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
واقعا؟ 

اره به خدا . شوهرش هم جراحه . درامد خودش تنها خیلی بالاست ماهی ۷۰ یا ۸۰ بود تا پارسال . ولی حقیقتا نابوده . ۲۵ ساله دوستیم توی تمام مراحل درس خوندنش بودم . حتی کارای دفاعش رو خودم کردم . توی دوران طرحش ماهی یک بار توی اون دهات ته قزوین بهش سر زدم. اگزمای عصبی شدید پا داره . روده تحریک پذیر عصبی داره . بی خوابیای شدید داره . خودش که تا حالا بارها گفته غلط کردم ولی کلا نمیتونه پایین بمونه باید هر راهی رو شروع میکنه تا تهش بره . 

این همه تلاش که اخرش بشه اونجور زندگی

ولی خب در کنارش عزت و احترام دارن پیش بقیه

پرستیژشون بالا هست

پولدارن و دستشون تو جیب خودشونه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706