2737
2739
عنوان

چطوری سطح بالا و باکلاس باشم

150 بازدید | 21 پست

چه رفتاری داشته باشم 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذاتیه

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2728

من کاری نمیکنم ولی همه میگن باکلاسی فکر کنم ذاتیه

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2740

توی خلوت با خودت با نزدیک آرین آدمای زندگیت با احترام صبحت کن گزیده گوی باش حرافی نکن به خودت اهمیت بده 

اگر از خلوت خودت شروع کنی توی جمع کاملا مسلط رفتار میکنی در غیر این صورت تپق میزنید و میضید مسخره عام و خاص!

دقیقا.......................سکوت 50 درصد با کلاسی رو تشکیل میده

اره ولی منظور حرفم سکوت نبود ینی مثلا ب کسی نگی چاقی لاغری و اینجور مسائل چون خودش میدونه و لازم نیس دوباره بهش یاداوری بشه 

با وقار مودب همیشه به روز باش کتاب بخون به لباسات برس

منظرتون ار بروز بودن چیه

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
اره ولی منظور حرفم سکوت نبود ینی مثلا ب کسی نگی چاقی لاغری و اینجور مسائل چون خودش میدونه و لازم نیس ...

خوب دور از جون شما اینا حرف مفته..................وقتی سکوت کنیم حرف مفتم نمیزنیم..................در نتیجه با کلاس میشیم

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم
2706