2733
2739
عنوان

توغذا تون سوسک باشه چیکارمیکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 56 پست
الان انقد گشنمه که نگو لعنت به هرچی سوسکه شوهرم گف بریز بره غذا میگیرم میارم هنوز نیومده

نمیگفتی بهش میدادی بخوره😂اون که ندیده توش چی بوده

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب آبگوشت دو بسته گوشت و یه سوسکه دیگه!☺️

از شوخی گذشته بریز دور ! اگه مشکلی برا هرکدومتون پیش بیاد بعد ببین چقدر خودتو دعوا می‌کنی و وجدانت تا ابد ولت نمی‌کنه!

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2731

وای چه حس بدی ...🤢

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
2740

بستگی داره کدوم مدل سوسک ها باشه😂

اگه منظورت سوسک قرمز هاست که بدون تردید همش می‌ره سطل آشغال 

اگه این حشره ریز کوچیکا رو‌ میگی اون ایرادی نداره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
من الان تواین‌حالتم

حق داری هم غذا به اون خوبی حیف میل میشه هم آدم چندشش میشه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
نمیگفتی بهش میدادی بخوره😂اون که ندیده توش چی بوده

نه گناه داره خب آخه خودم‌چی میخوردم قشنگ دارم‌میمیرم ازگشنگی

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن

حالا ما اینقدر چندشمون میشه تو چین و تایلند همینو میگیرن میخورن😂

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
حق داری هم غذا به اون خوبی حیف میل میشه هم آدم چندشش میشه

واقعا حیفم اومد ازگوشته از پختنش حالا زود پزو قبل اینکخ بپزم شستم نمیدونم‌توکدوم‌سوراخش رفته بود کثافت

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن
2706