2737
2734
عنوان

چرا خواهرشوهرم اینجوریه .

687 بازدید | 38 پست

بهش پیام میدم جواب نمیده زنک میزنم جواب نمیده بعد چندساعت همیشه میگ ببخشید رو سایلنت بود با اینک گوشیش کنارشه . پیام تبریک هم تو مجازی جایی انلاین میشه سین نمیزنه . فقط بامنم اینجوریه . خیلی حرصی میشم بنظرتون بهش بگم؟ من جایی برم هم همیشه میگ داداش میدونه رفتی؟ اجازه گرفتی؟دوس دارم بهش بگم بتوچهههه . 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

خواهر شوهرت من نیستم احتمالا ؟😂😂😂البته من تلفن هیچ‌کس و ج نمی‌دم حوصله ندارم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐😐😐😐😐😐

چکارکردی اینقدرپروشده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738

به جز تیکه اخرش که بحث اجازش من خیلی این اخلاقم شبیه خواهرشوهرته حوصله جواب زنگ وتلفن وندارم پیاماروهم میدم همسرم جواب بده تماساروهم فقط ضروری مثل پدرومادرخودم وهمسرم جواب میدم😐

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
ارتباطتو کمتر کن 

ارتباطی باهاش ندارم الان منشی تو‌کلینیک میره بعد میگ سزکارم امروز با مامانم بودم بیرون دیدمش . خیلی بامن یجوریه هرچی هم میخرم همون کارو میکنه .

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️
2706