2733
2734
عنوان

من خسته شدم

179 بازدید | 14 پست

بچه ها من از حرفایه خاله زنگی بدم میاد اینکه کی ازدواج کرد؟ ،کی ازدواج نکرد ؟کی بچه دار شد ؟کی نشد؟ ،کی چیکار کرد؟ ،کی چیکار نکرد ؟از این حرفا ب شدت بدم میاد !!مادرشوهرم مغازه لباس فروشی داره میرم گاهی میشینم تو مغازه زناهم میان اونجا، همشون سن بالا نوه اینا دارن،، میمونم خونه حوصلم سرمیره باید بشینم با درو دیوار حرف بزنم میرم مغازه حوصله حرفایه بقیه رم ندارم الانم سوژمون شده همسایه بقلی ک زن داره با ۶ تا بچه نوه هم داره رفته زنه جوان گرفته از خودش خیلی کوچیکتر یکی میگه اره زنه اولش ب خودش نمیرسه ،اون یکی میگه زنه دومش قشنگه ،یکی میگه من اگه جایه زنه اول بودم مردرو اتیش میزدم ، یکی میگه اره مرده تقصیر نداره زنه ب خودش نمیرسه ،یکی میگه اره دیدید با این زنه میره شمال با اون نمیره ،یکی میگه بدبخت زنه اوله از موقعیکه شوهرش زن گرفته چقدر لاغر شده ،یکی میگه مرده چجور روش شده زن بگیره جالب اینجاست منم از بس نشستم پیشه اینا باهاشون حرف زدم منم شبیهشون شدم از اونجایی خوشم نمیاد کسی تو زندگیه خودم بخواد قضاوت کنه یا پیگیر باشه اما مامدام داریم راجب بقیه حرف میزنیم حالا این حرف تموم میشه حرف راجبه یکی دیگه و همینجور ادامه پیدا میکنه نه کسی نزدیک ب سنه خودم هست ک برم باهاش حرف بزنم روزمو بگذرونم و اگه ام باشه یا درس دارن یا درگیر کار دیگه این منم حوصلم سرمیره  منم هر چقدر وقتمو پرمیکنم اما نمیشه دلم میگیره تو خونه حوصلم سر میره محیط خونه تا یجایی خوبه واسم بعدش دلم میگیره نمیشه همشم توخونه موند خودتو حبس کرد

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کاری یاد بگیر یه کلاسی برو اینجور جمع ها ادمو سطح پایین و چیپ میکنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

خسته نباشی ☺️. کلا سخت نگیر ! بخدا امروز و دو ساعت پیش من حتی اشهد خودمو گفتم! منظورم اینه آدم اینقدر راحت از دست میره. خودتو ناراحت نکن و زندگی کن لطفاً 🙏. شاد باشی ☺️ اگه اون وسطا وقت داشتی و دلت خواست برا سلامتی منم دعا کن ممنونم 🙏☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
خسته نباشی ☺️. کلا سخت نگیر ! بخدا امروز و دو ساعت پیش من حتی اشهد خودمو گفتم! منظورم اینه آدم اینقد ...

توهم واسه من دعا کن🌹❤️

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤
توهم واسه من دعا کن🌹❤️

حتماً این کارو میکنم ☺️🙏 شما خانوم خوبی هستی 🙏🌹

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2740

برو دنبال ادامه تحصیل، ورزش، زبان، یه مهارت پولساز یاد بگیر، 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
😂😂😂😂

ای جانم ، همیشه بخندی انشاالله 🙏☺️ گرفتم چی شد!☺️ اما اشکالی نداره ☺️ دلت باید بزرگ باشه دوست عزیز 🌹☺️

ببخشید من فکر کردم شما نی نی سایتتون زنه یهو بیوتونو دیدم 

خب منم همینو متوجه شدم!☺️ اشکالی نداره که! همه‌مون انسانیم ، آدمیم. هرچند بعضیا خودشون نمی‌خوان باشن ☺️. من شما و سایر دوستان رو یه انسان می‌بینم. زن و مرد بودن بعد از انسان بودن قرار می‌گیره.

امیدوارم شاد باشید ☺️🙏

2706