2737
2734

بچه ها تلگرامم دوبار چند هفته پیش پشت سر هم دیلت اکانت زدم دیگه وصل نشد ، امروز وصل شد بعد چندین روز، اونم نمیتونستم پیام متن بفرستم به هیشکی، فقط ویس و عکس میشد فرستاد که یهو نیم ساعت نگذشته از برنامه تلگرام برای خودش اومد بیرون و بعدم هرکار کردم تو نرفت و این اِرور رو میده، ممنون میشم راهنماییم کنید

«لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم» 
فعلا ریپورتی از تلگرام بزار یکی دوهفته دیگه

دو هفته ریپورت بودم همین الان اومدم وصل شد

که اینجوری شد

الان‌ممکنه هیچوقت دیگه با این شماره وصل نشه؟ یا همینجوری ی لحظه وصل شه بعد دوباره ریپورت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو هفته ریپورت بودم همین الان اومدم وصل شد که اینجوری شد الان‌ممکنه هیچوقت دیگه با این شماره وصل ن ...

بعضی وقتا تا یه ماهه یه خفته دیگه صبر کن بعد امتحان کن نشد همون بزار هفته بعدش که میشه یه ماه .وصل نمیشه ریپورتی فعلا ..صبر کن .اگه عجله داری با یه شماره دیگه وارد تلگرام شو.

2731
بعضی وقتا تا یه ماهه یه خفته دیگه صبر کن بعد امتحان کن نشد همون بزار هفته بعدش که میشه یه ماه .وصل ن ...

میخوام برم سیم کارت بگیرم الان، ولی نمیدونم الان از موبایل فروشی ها بخرم تا کی وصل میشه بنظرت؟

فردا وصل میشه ..بگو برات فعال کنه سیم کارته رو که زودتر فعال بشه ..

مرسی عسل من

هرچی از خدا میخوای بهت بده

اعصابم خورد شد دیگه این چن هفته،

ایرانسل بهتره یا همراه اول بنظر تو؟

2738