2737
2734
والا اينجور كه تو ايرانيم هر روز داريم امتحان ميشيم منو اعتقاداتمو دارم از دست ميدم جوري كه امر ...

نمازت هیچوقت ترک نکن، خیلی حیفه، بعدا دوباره پشیمون میشی باخودت میگی عجب کاری کردما...کاش میخوندم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمازت هیچوقت ترک نکن، خیلی حیفه، بعدا دوباره پشیمون میشی باخودت میگی عجب کاری کردما...کاش میخوندم..

من اصلا نمازم نمیخونم  ولی اعتقاد خدا و قران داشتم  اونم دارم از دست میدم 

2731
گفته 

کدوم ایه🤔🤔🤔🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اهل ترك نماز نبودم خدايي. ادم معتقديم هستم. باحجابم. ولي حوصلم نميشه اين چند روز. خاك به سرم كنن

نميدونم چم شده. حس ميكنم دارم از راه به در ميشم

🫠
يكي ميخواد كمك خودم كنه حالم داره از خودم بهم ميخوره. حتي حس بدي هم ندارم از اينكه دارم نماز نمي ...

من از گرونی   نمیگم وضعمون بده  ولی خب  چیزی هم نمیتونم بگم  چیزی نگفته بیخودی تعلیق شدم چندبار

2740
من از گرونی   نمیگم وضعمون بده  ولی خب  چیزی هم نمیتونم بگم  چیزی نگفته بیخودی ت ...

من اعتقاداتم داره از بين ميره ولي نه به خاطر وضع زندگي خودم. به خاطر اطرافيانم ميبينم تو فقرن و وضع بدي دارن. به خاطر جامعه

حالا اينا به كنار. چرا نماز دارم نميخونم

🫠
اهل ترك نماز نبودم خدايي. ادم معتقديم هستم. باحجابم. ولي حوصلم نميشه اين چند روز. خاك به سرم كنن نم ...

نه اینجوری نگو...به خودت بیا و شیطون لعنت کن، گاهی پیش میاد آدم دچار این حالت میشه، ولی حتی اگه حالم نداشتی پاشو نمازت بخون، این خودش رسم ادب در برابر خداست...

نه اینجوری نگو...به خودت بیا و شیطون لعنت کن، گاهی پیش میاد آدم دچار این حالت میشه، ولی حتی اگه حالم ...

درست ميگي ايشالا از امشب. برم خونه ميرم نماز مغرب و عشاء رو ميخونم

ولي ميدوني به چي رسيدم. اينكه وقتايي كه نماز نميخونم مشكلاتم زودتر حل ميشه

يعني انگار به اين نتيجه رسيدم كه نماز نخونم هم بلايي سرم نمياد. ولي از اون طرف ميگم نماز ستون دينه و اينا

🫠

منم اعتقاداتم سینوسی شده یعنی الان هستم چند روز دیگ نیستم نمیدونم چی شده

ولی در کل با خدا بودن لطف بزرگیه که ادم به خودش میکنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2706