2733
2734
عنوان

شغل آینده

54 بازدید | 11 پست

من پسرم23سالمه وصفره صفرم واقعاًنمیدونم چیکارکنم که آینده خوبی داشته باشم ممنون میشم کسبوکاری شغلی که واقعا بهشه روش حساب کارد وارزش وقت گذاشتن داشته باشه معرفی کنین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر کاری که به انجامش علاقه داری، توش تخصص پیدا کن و پشتکار داشته باش قطعا ارزشش رو داره

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
هر کاری که به انجامش علاقه داری، توش تخصص پیدا کن و پشتکار داشته باش قطعا ارزشش رو داره

می‌دونی من استعدادوعلاقه ای که دارم نمیتونم دنبال کنم شرایط زندگیم این اجازه رونمیده همینه منومیسوزونه

2740

شغل آزاد مثله فنی خیلی خوبه همسایه ما برقکاره خیلی درآمد داره 

نیروی انتظامی ثبت نام کنم 

خودمم ترید انجام میدم خیلی خوبه ،بازار طلای آب شده کار میکنم 

بازار فارکس هم که دنیای پوله  بشرط اینکه یاد بگیری

می‌دونی من استعدادوعلاقه ای که دارم نمیتونم دنبال کنم شرایط زندگیم این اجازه رونمیده همینه منومیسوزو ...

بخوای به سوختن فکر کنی و فاز شکست خورده ها رو برداری خب دیگه نمی‌تونی دنبال موفقیت و ... باشی 

خیلیا الان مشغول اون ایده‌آلشون نیستن چون شرایط زندگی‌شون این اجازه رو بهشون نداده اما نمی‌شینن یه گوشه و بگن همینه که ما رو می‌سوزونه....

به هر حال بین ده تا کاری که به شرایط زندگیت می‌خوره به بعضیا علاقه بیشتری داری، همونو دنبال کن 

مثلا بین فروشندگی و تدریس و پیک موتوری و کار تو رستوران یکی عاشق موتوره، پیک موتوری رو انتخاب می‌کنه یکی تدریس براش جذابه می‌ره دنبالش و ...

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷