2733
2739

سلام دوستان ب قصد ازدواج‌با اقایی رفت و امد کردم ولی متوجه چند موضوع شدم

یکی اینکه ایشون یه دوست معمولی دختر داشت ولی دید من حساسم گفت رابطش قطع کرده اینا بعد چند ماه صداش در اومد که بهش پیام داده و حتی دیدم که فالووش هم کرده چون پیجش قبلا پاک شدهذ بود و توی ابن پیج جدیدش فالووش‌کرذ

از‌طرفی طرز فکرش بامن فرق داشت اصصصصصلا کتاب نمیخوند‌

ببخشید همش از مردمان خوب افغانستان بد میگفت و بهشون بد دهنی میکرد حتی توی اینترنت فیلم های شکنجه افغانستانی ها رو میدید

مادرپدرش جدا شده بودند و قبلا‌ اصلا گذشته خوبی نداشت و مدام راجبش حرف میزذ 

و حتی سابقه مصرف گل هم داشت میگفت ترک کرده و منم چیزی دستش نمیدیدم 

از دیگه هم خیلی حمایتم نمیکرد درکم نمیکرد حالمو خوب‌نمیکرد اگه ناراحت بودم و کلا براش مهم نبود

یه تتو هم اسم عشقش رو زده بود اصن پاک نکرد میگفت میخوام باهم بریم پاک کنیم 

من بخاطر این قضایا‌نتونستم ادامه بدم باهاش دیدم ب درذ ازذواج نمیخوره بنظرتون کار درستی کردم ردش کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میشه بگین بنظرتون چرا‌کارم درست بوده؟

خب سابقه اعتیاد داره 

اینکه درکت نمیکنه واقعا موضوع مهمیه ، اینکه با هم مچ نیست ذهنتون، اینکه بهت گفت من دیگه با اون دختر ارتباط نمیگیرم و خلاف حرفش عمل کرد 

خب این دلایل قانع کنندن همشون 

همونکه قبلا گل میکشیده حتی با اینکه ترک کرده با روحیات من به هیچ وجه سازگار نیست و ۱۰۰ درصد ردش میکر ...

با روحیات خودمم سازگار نبود ولی خیلی خواهش التماس میکرد همش که ردش نکنم همش یجوری میخواست با مت حرف بزنه 

خب سابقه اعتیاد داره  اینکه درکت نمیکنه واقعا موضوع مهمیه ، اینکه با هم مچ نیست ذهنتون، اینکه ...

اخه مشکلم اینه نمیذونم چرا عذاب وجدان گرفتم 

اعتیاد رو حقیقتا چون ایران نبود گفتم خب شایدد مثلا دوستاش معتادش کردن بعد ب خودش اومده دیده اشتباهذ میکنخ 

ولی  واقعا مچ نبودن ذهنامون یه عذاب بوذ با اینکه الان بشدت احساس تنهایی میکنم ولی حیلی سخت بود ک منم نمیفهمید

2706