2737
2739

حالا حالت عادی عینهو برج زهر مار میمونماااا

فقط کافیه یکی بهم تهمت بزنه

یکی تیکه بندازه

عصبانی باشم

یا مثلا موقعیت ناراحت کننده باشه

چنان خندم میگیره نمیتونم خودمو جمع کنم😐

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

دقیقا

تو مراسم ختم😂😂😂

من یاد ی مسعله خنده دار میوفتم 😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این منمممممم

اعصابم خورد شده بخدا

اصلااا ادم خوش خنده ای نیستمااا

فقط تو موقعیتا این جوری بشدت خندم میگیره هار هوورم و یکی باید بیاد جمع کنه  اصلا دست خودم نیست

دیشب من قاطی بودم هورمونام بهم ریخته بود 

شوهرم بغلم کرد مثلا دلداری بده 

گریه میکررررررردم هاااااااا

بعد گفت انقد خسته ام همه جام درد میکنه انگار من پریودم 

انقدر خندیدم مثل دیونه ها شوهرم هنگ کرده بود ترسید حرکتی بزنه من دوباره گریه کنم تو افق محو شد🤪🤪🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣

2740
دقیقا تو مراسم ختم😂😂😂 من یاد ی مسعله خنده دار میوفتم 😂😂😂😂

وای من میخواستم ب یکی تسلیت بگم

حالا تا چند روز داشتم غصه طرفو میخوردما با این ک نمیشناسمش چقدر گریه کردم براش

همین ک خودشو دیدم میخواستم تسلیت بگم همش خندم میگرفت خاک تو سرم😢😭

وای من میخواستم ب یکی تسلیت بگم حالا تا چند روز داشتم غصه طرفو میخوردما با این ک نمیشناسمش چقدر گری ...

من وقتیم با شوهرم دعوامه وسط دعوا خندم میگیره اونم فکر میکنه ناراحت نیستم 😂😂😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706