2737
2734

هرسایتی یه جور نوشته اینکه حلقه رو ببندی به نخ بگیری بالای شکم زن باردار خطی بره پسره؟دایره بره دختر؟یا برعکس 

کسی امتحان کرده

این۵امین کاربریمه 😉
بالای نبض باید بگیری یادمه قبلا امتحان میکردیم درست بود اگر فهمیدی ب منم بگو باردارم میخواستم امتح ...

اره بالای نبض ماله زمانیه که حامله نباشی الان بگیری اشتباه میشه الان که بارداریم میگن بالا شکم بعد بیشتر سایتا زده خطی بره پسره دایره بره دختر الان من موندم چی درسته 

این۵امین کاربریمه 😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عه اره فکرکنم همینه

اگه این باشه یعنی ان تی به من اشتباه گفته من قبلا هم میگرفتم نشون میداد ۲تا اولی پسره از هرکیو گرفتم درست بوده از منم این شد الان که اولی رو باردارم ان تی گف دختره ولی هیچ علائمی ندارم از دختر فقط سمت چپه

این۵امین کاربریمه 😉
2740
من تسبیح گرفتم برا من اخر ماه نوبت ان تی زده

به سلامتی عزیزم اگه حامله اطرافتون دارید که جنسیت رو میدونن بگو اینو امتحان کنه ببینیم چقدر درسته منم ۱۳هفته ام ۱ماه دیگه میرم که جواب قطعی بگیرم ولی کلی استرس دارم تا اون موقع خیلی دوس دارم اولی پسر بشه بعدی دختر 

این۵امین کاربریمه 😉
به سلامتی عزیزم اگه حامله اطرافتون دارید که جنسیت رو میدونن بگو اینو امتحان کنه ببینیم چقدر درسته من ...

سلامت باشی

ایشالا سالم بدنیا بیاد

یکی از دوستام ک چندماه پیس زایمان کرده میگفت درسته انجام داده