2737
2739
به به ممنونم بستنی با بافت خوب و راحت بلد نیستم یه خانومه تو ایتا بستنی بدون ثعلب یادمیده ولی هزین ...

گندمک هم آجیل فروشیا دارن بصرفه و خوشمزس، راستی برنجک هم میتونی درست کنی بچه ها دوس دارن.  نمیخواد سخت بگیری ما که کارخونه نیستیم کلی هزینه کنیم ودقیق درست کنیم مادرم شیر رو میپخت وشکروگلاب وزعفرو رو قاطی میکرد ومیذاشت تو جایخی وقاشق هم مینداخت توش که دسته ی بستنی باشه این میشد بستنی شیری خیلی هم خوشمزه بود،یا همین شربتای رنگی که درست میکنی اونم بریز تو قالب وبذار فریزر یخ که بست بشه یخمک بیار بهش بده نوش جان کنه. برا رنگ شربت هم از عطاری پنیرک بخر سه تا رنگ میشه (تونت هست) یا لبو ورقه ورقه کن خشک کن پودر کن بشه رنگ لبو 😍😍😍😍

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم عالی بود پیشنهاداتت سیب خشک توی تابستون چجوری درست میکنی؟من توو زمستون رو بخاری خشک می ...

توفر خشک کن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

با برنج معمولی برنجک درست کن با شادونه بده. نخودچی کشمش. چیپس خونگی. ذرت خونگی. کیک خونگی. لواشک خونگی. تابستون انواع پرها رو درست کن. پر هلو، پر الو، پر زردالو، الوچه خشکه، البالو خشکه، انجیر خشکه خودت درست کن ، انگور ارزون بگیر تابستونا باهاش کشمش درست کن واسه زمستونشون، هم کشمش پلویی هم هم کشمش سبز، من البته مجردم بچه ندارم که بدونم اینارو بچه ها دوست دادن یانه ولی به نظرم تنقلات سالم هستن و بهتره از بچگی عادتشون بدی.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728
ممنونم عزیزم عالی بود پیشنهاداتت سیب خشک توی تابستون چجوری درست میکنی؟من توو زمستون رو بخاری خشک می ...

من پره پره میکنم خونمون آپارتمانهدمیبرم رو پشت بوم حصیر میندازم روش پارچه تمیز میندازم حجم زیاد میذارم یک لایه روش چادر نماز نازک یا تور میندازم سنگ زیاد بذار باد نبره خیلی زود خشک میشه زیاد بذاری خیلی بد میشه من هم البالو هم سیب هم زرد الو نمیذارم کامل خشک شه یه نمه آبدار ور میدارم میذارم فریزر. الان گرونی هم هست همه چی. به شکم بچه ها بیشتر برسین انجیر خشک نمیخواد هر روز بیارین برا همه خانواده روزی چهار تا دونشو بده بچه یا چند تا بادوم گردو کشمش فقط به بچه بدی دیر تموم میشه سالم مقوی

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...