2737
2739

یه عکس از لکا بازوم اینجا گذاشتم گفتن ماکولاره حالا فکرم درگیر شده رو ساق پامم همش لک از خودم بدم میاد هرکی قیافم میبینه فک میکنه بدنم صااف سفید متاهلم استرس گرفتم نکنه ماکولارو فلان داشته باشم  از بین برم

با چی اصلاح میکنی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لیزر میرم قبلا با اپلیدی

من دیدم طرف ژیلت استفاده میکنی دست و پاش مثل پای تو شده بود بخاطر حساسیت بهش گفتم شاید توُم اینطوری باشی

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2740
مال بازوت مه گرفدگی نیس؟خاهر منم شبیه مال تو ماه گرفدگی داره  پاهاتم ک بخاطر مدل اصلاحته لابد ...

ن ماه گرفتگی نیس از مجردی خیلی میخارید خاروندم اینجور شده