2733
2739

چه روش‌هایی بکار ببرم دوستان؟

من یهو وسط درس یاد خاطرات بد میفتم 

یا مدتهاست فکرم درگیر آدمیه که باهام دشمنی کرد و پشت سرم صحبت کرد اما مسئله ش خیلی وقته تموم شده 

چجوری ذهنم رو از افکار بیخودی و مزاحم خالی کنم؟

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب (بترس ولی انجام بده)رو بخون 

کتاب من قدیمی بود پاره پوره شد رفت هرجا ببینم بازم پیدا میکنم میخرم 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
2728

منم اینجوریم. اولش سخته یکم تمرین کنی میتونی تو لحظه فکرتو کات کنی. اولش باید با احساساتت کنار بیای. این احشاسات منفی ۹ براب احساسات مثبت انرژی دارن واسه همین بیشتر آدمو درگیر میکنن اگه بتونی تو هر لحظه با هر قدرتی که حست داره کنارش@بذاری موفق میشی

زد اگر کسی در خانه ات ، دلدماست کرده بهانه ات.. همه جا گرفته نشانه ات، به چه حسرتی به چه حالتی..هر لحظه تو را سلام آقا.. دلتنگ رویت هستم تا همیشه
مدیتیشن 

عزیزم از کجا میتونم ی مدیتیشن خوب پیدا کنم ؟

اگر توی یوتیوب هست لطفا چنلش رو بگو ؟

و اینکه هر صبح انجام بدم خوبه ؟ چون امروز صبح انجام دادم فقط تا چند ساعت افکار مزاحم نداشتم 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
کتاب (بترس ولی انجام بده)رو بخون  کتاب من قدیمی بود پاره پوره شد رفت هرجا ببینم بازم پیدا م ...

درباره ب چی هست گلم ؟

2738
درباره ب چی هست گلم ؟

همینایی که گفتی 

چجوری از شر افکار منفی راحت بشیم 

جمله هاش هم سبکه راحت میشه فهمید 

زندگی منو تغییر داد

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
عزیزم از کجا میتونم ی مدیتیشن خوب پیدا کنم ؟ اگر توی یوتیوب هست لطفا چنلش رو بگو ؟ و اینکه هر صبح ...

نمی‌خواد کاری کنی فقط از چهل تا صفر بشمار و هر عدد رو تو ذهنت نظاره گر باش

منم اینجوریم. اولش سخته یکم تمرین کنی میتونی تو لحظه فکرتو کات کنی. اولش باید با احساساتت کنار بیای. ...

درسته ممنونم