2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال من خوب است مثل حال گل

حال گل در دست چنگیز مغول 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2731
خداروشکر عزیزم برای منم دعا کن حال روحیم خوب بشه خیلی داغونم 

منم برای جدایی خونه بابامم هشت ماهه 

چهار پنج ماه اول واقعا داغون بودم 

به نظرم  گذر زمان یکم اوضاعو بهتر میکنه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
حال من خوب است مثل حال گل حال گل در دست چنگیز مغول 

اوووف 

عجب شعری 

ولی حال من خوب واقعیه 

درستع خیلی چیزارو از دست دادم ولی به همون اندازه ب دست اوردم 

این یه تسکینه برام

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
اوووف  عجب شعری  ولی حال من خوب واقعیه  درستع خیلی چیزارو از دست دادم ولی به همون ...

اره شعر باحالی

منم خوبم همینجوری شعر گفتم

توهم همیشه قوی و خوب باش😍😍😍

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740