2733
2739
عنوان

درد واژن در هفته ۲۵ بارداری

83 بازدید | 14 پست

سلام دوستان 

من از هفته ۲۴ درد واژن دارم یعنی جوریه که تیر می‌کشه

خیلی شدید و منظم نیست اما نگرانم کرده

طول سرویکسم کوتاهه ۲۲ هفته ۲۳ بود 

بدون پساری و سرکلاژ

می‌ترسم دهانه رحمم باز شده‌باشه

مال من 33 بود تو غربالگری ولی دقیقا منم علائم شمارو دارم

البته من استراحت ندارم با بچه کوچیک نمیدونم خطر نامه یا نه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال من 33 بود تو غربالگری ولی دقیقا منم علائم شمارو دارم البته من استراحت ندارم با بچه کوچیک نمیدون ...

متوجه نشدم گلم تو کدوم غربالگری؟

من ۱۲ هفته ۳۱ لود طول سرویکسم الان پشیمونم که چرا همون‌موقع استراحت نکردم☹️

عزیزم چرا سرکلاژ نکردی؟

خیلی مواظب باش فقط بخواب.

خدایی نکرده دهانه رحمت بازنشه

دردات تا موقعی منظم نشده اشکال نداره

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
عزیزم چرا سرکلاژ نکردی؟ خیلی مواظب باش فقط بخواب. خدایی نکرده دهانه رحمت بازنشه دردات تا موقعی من ...

مممنونم گلم🥺

حقیقتش ترسیدم

چون هفته‌م بالا بود ترسیدم کیسه آبم پاره بشه🥺

2740
متوجه نشدم گلم تو کدوم غربالگری؟ من ۱۲ هفته ۳۱ لود طول سرویکسم الان پشیمونم که چرا همون‌موقع استراح ...

غربالگری دیگه

12 هفته

دومی که آنومالیه

من داغون بودم سه ناه اول یعنی اگه بچه نداشتم به مرگ فکر میکردم از شدت ضعف

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
مممنونم گلم🥺 حقیقتش ترسیدم چون هفته‌م بالا بود ترسیدم کیسه آبم پاره بشه🥺

اخی حق داری.بارداری هم نگرانیای خودشو داره.توکل بر خدا.برای نی نیت سوره حجرات بخون.در پناه خدا باشید❤️

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
الان اومدم خونه مامانم امیدوارم بتونم استراحت بمونم🥲

حتما استراحت کن

طول سرویکست پایینه

بچه سرموقع دنیا بیاد

والا دوقلوهای من توی ۳۷ هفته دنیا اومدن همش گفتن نارسه نارسه کلی بدبختی کشیدیم

سفت و سخت استراحت کن

حتما استراحت کن طول سرویکست پایینه بچه سرموقع دنیا بیاد والا دوقلوهای من توی ۳۷ هفته دنیا اومدن ه ...

حتما عزیزم چشم

احتمالا تا آخر هفته پساری هم می‌ذارم خیالم راحت‌تر میشه به هرحال 

2706