2733
2734

متن تاپیک قبلیم:

همیشه زندگی و شرایطم یجوری بوده که خوشبخت نبودم، تمام بچگیم سختی کشیدم چون پدرم معتاد بود و مادرم همیشه درگیر طلاق و دعوا و... بوده مدت زیادی تو بی پولی شدید زندگی کردم و حسرت چیزایه کوچیکیو خوردم که اگه بگم خندتون میگیره

وارد رابطه شدم با اینکه قیافم خوب بود و همه حرفاشو گوش میکردم و با شرایطش کنار اومده بودم و واقعا صدمو گذاشتم رفت و من هنوزم خیلی اوقات که یادش میفتم گریم میگیره نه بخاطر اینکه دوسش دارم و دلتنگشم بلکه بخاطر غرور و اعتمادم گریه میکنم بخاطر اینکه هیچکس منو نخواست

دوستام اکثرا پولدارن مام الان وضعمون بهتر شده خداروشکر ولی هنوزم کلی حسرت و کمبود تو زندگیم هست،وقتی روابط و زندگیشونو میبینم خیلی حسرت میخورم و مدام زندگیمو با اونا مقایسه میکنم و واقعا دارم اسیب میبینم

من از اونا بیشتر درس میخونم و همیشه شاگرد اول بودم و حتی اونا از من زیبا تر نیستن و کلی چیزایه دیگه بخاطر اینا همش با خودم میگم چرا من باید اینقد بدبخت باشم یا فلان اتفاقا سرم بیاد چرا من لایق خنده های بلندشون نیستم چرا من نباید یه روح سالم و زندگی خوب و پارتنر عالی و پول و خانواده بدون تَنِش  داشته باشم؟

مثلا اونا لازم نیست درس بخونن یا کاری کنن هر چیزی که من میخوام با درس بهش برسم اونا از زمان تولد دارن یا مثلا ارزوهایی که دارم با تلاش براورده میکنم اونا دارن با یه بشکن خیلی ساده بهش میرسن:)

اینم بگم که من عاشق دوستامم و هرگز نمیخوام مثل من بشن یا اتفاق بدی براشون بیفته ولی فقط خودمو باهاشون مقایسه میکنم لطفا کمکم کنید از این افکار نجات پیدا کنم

(16سالمه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه مثل هم نیستند خیلیا شرایط شما دا دارن خیلیا بدتر از شما هستند

میدونی مشکلت چیه اینکه با بالاتر خودتو مقایسه میکنی 

خیلی خوبه که درست خوبه خیلی خوبه که خوشکلی اینا  امتیازاتن برا  اینده.

بعضی وقتا باید خودت بجنگی بعد که بهش برسی بیشتر بهت میچسبه بیشتر کیف میکنی بیشتر قدر داشته هاتو میدونی 

سعی کن با خدا باشی بهش توکل کنی خودش هواتو داره

و نکته اخر اینکه تو ۱۶سالته هنوز اول راهی

مطمئن باش یه زمانی میرسه که دوستات حسرت داشته های تو رو میخورن.به شرط آنکه درس بخونی و پرتلاش ادامه ...

قیافم معمولیه و خیلی از شما و راهنماییتون سپاسگذارم امیدوارم به هر چی میخواید برسید🤍

2740