2737
2734
عنوان

فاصله سنی ۲ سال بین بچه ها یا فاصله سنی ۸ سال؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 31 پست
بستگی به اون بچه ی اول داره اگر بدقلق هست فاصله ۸ سال اما اگر آرومه ۲ سال بهتره

برعکس اونی که ۲ سال فاصله دارن دختر بزرگه شر و شیطون هست خیلیم قلدره حتی پسر بچه ها رو هم کتک می‌زنه چ برسه خواهر کوچیکه اش😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۴ ۵ سال رو میپسندم. ۲ سال که خیلی کمه و درواقع ظلم به بچه اوله

۸ سال هم زیاده به نظرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

من واقعا از آوردن بچه دوم میترسم کلا آدم زرنگی نیستم ک بتونم از پس دوتا بچه کوچیک بربیام، دخترم یک سالو نیمشه قرار بود پنج سالش که شد برا دومی اقدام کنه والا که میترسم خیلی دوست داشتم تک فرزند بمونه بچم اما دوس دارم ی پسر هم داشته باشم حالا تصمیم گرفتم ۸ سالگی دخترم اقدام کنم ب نظرتون اونجوری بهتره یا پنج سالگی ؟

نمیدونم من پسرم سه سالو پنج ماهشه تو بارداری الان که خیلی سختمه، دقیقا چهار سالگی پسرم دنیا میاد هم ...

ولی 4 سال دیگه تا آخر عمرت راحتی دیگه

منم قاصلع شون میشه 5 سال میگم کاش وزدتر مبشد بیارم الان زاییده بودم تموم شده بود

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2740

نه بابا چه خبره هشت سااااللل؟؟ اونجوری ادم دوتا تک فرزند داره.  اون که بزرگ شده دنیا و بازی خودشو داره 

کوچیکه هم بازی و دنیای خودشو داره که جفت شون نیاز دارند باهم سن و هم رده خودشون بازی کنن. 

تفاوت سنی دو و نیم،  سه سال ایده آله. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
۸سال زیاده،فاصله بین بچه های خودم ۸ ساله،الان که بزرگه نوجوان شده و مستقل کوچیکه تازه رفته کلاس اول ...

دقیقا یکی از آشناهای ما بچه هاش ۸ سال اختلاف دارن بزرگه سال دیگه می‌ره کلاس دهم کوچیکه کلاس اول خودش میگه فیل و فنجونن دختره کوچیکه رو تحویل نمیگیره پسره همش در حال فضولی کارای بزرگتره هست ولی دختره بزرگه حسابی مستقل شده چون مامانه همش مشغول کوچیک ترع بوده

ولی 4 سال دیگه تا آخر عمرت راحتی دیگه منم قاصلع شون میشه 5 سال میگم کاش وزدتر مبشد بیارم الان زایید ...

بخدا الان نابودم 

نوزادی پسرم تا دو سالگی جز بچهای بسبار سخت و بد قلق بود 

الان انگار اقا شده و فقط بازی میخ‌واد

دوباره از اول واقعا نمیدونم کارم درست بوده یا ن

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا یکی از آشناهای ما بچه هاش ۸ سال اختلاف دارن بزرگه سال دیگه می‌ره کلاس دهم کوچیکه کلاس اول خودش ...

از طرفی هم با فاصله سنی زیاد سن مادر می‌ره بالا و دیگه حوصله بچه داری نداره

بچه های من ۹سال فاصله دارن 

الآن بزرگه دانشجو هست من راحت به دومی میرسم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من ی دختر دارم ۵ سالشه همیشه میگفتم دوساله بشه دوباره اقدام میکنم ... الان حتی حاضر نیستم به بچه دوم فکر کنم هرگز و هرگز ... بنظرم بچه دار شدن اشتباه بزرگیه خدا دخترمو حفظ کنه انشا... سالم و سلامت باشه همین یکی دنیا رو به پاش میریزم

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
2706