2737
2734

امروز ی چیزی شنیدم خواستم نظرشما رو بدونم ی خانم که ماما هست با کسی که اعتیاد داره به( صنعتی)رابطه داره این خانم به مدت ۲ سال جدا بود از این آقا و حالا باز برگشته بهش بعد جالبه بدونید با ی دانشجوی پزشکی این خانم باهم دعواشون سر این آقا بنظرتون دلیلش چی می تونه باشه تازه دخترا از همدیگه خبر دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون چه معتاد زرنگی بوده 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
خرشانس بودن اوعملیه😂😂😂باکون افتاده توعسل

😂😂😂🤌

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

نمیدونم واقعا نمیدونم واقعا باهم جور نیستن تو ذهنش چی میگذره خداداند

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
شاید نمیدونه طرف معتاد هستش و گرنه عمرا تن به همچین ازدواجی میداد  اون حس رقابت بین اون دو تا ...

ازدواج نکرده تو رابطه ست میدونم هم دانشجو پزشکیه هم ماما جفتشون میدونن اعتیاد به شیشه داشته

2706