2737
2739
عنوان

کارای شوهرم توروخدا

172 بازدید | 4 پست

من عقدم سه ماهه شوهرم خ وقته به بهونه ها مختلف نبرده بیرون اینک سرکارم عیده فلان ازین حرفا ...و من خ شاکیم ازین موضوع .. خانوادش بهش توپیدن چرا زنت نمیبری کافع ایی شامی جایی .. بشون گفته خوذش گفته جا شام پول جمع کنیم وسیله بخریم .. واقعا در صورتی ک هرچ جای خودش داره.. نمیدونم حق دارم ناراحت بشم یا چی؟ واقعا چرا اینکارو کرد مثلا؟

میدونم کارش و حرفش درست نبود ولی حس میکنم بهتر از این بود اگ میگفت من نمیبرمش‌‌‌‌....مثلا میگفت نمیرسم ببرم یا نمیخوام ببرمش بدتر بود‌‌‌‌....اینجوری حداقل خانوادش فکر میکنن خودت نمیخوای‌‌‌...

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
میدونم کارش و حرفش درست نبود ولی حس میکنم بهتر از این بود اگ میگفت من نمیبرمش‌‌‌‌....مثلا میگفت نمیر ...

اره ولی واقعا من خودم دوس دارم تو این دوران حداقل هفته ایی یبار بریم بیرون دلم گرفته بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی واقعا من خودم دوس دارم تو این دوران حداقل هفته ایی یبار بریم بیرون دلم گرفته بخدا

حتما مستقیم بهش بگو.‌....ببین نمیخوام باعث بحث و ناراحتی بینتون بشم ولی هر جور عادت بوی بعد عروسی هم همونجور میمونه‌‌‌....بهش بگو من اینجوری اذیت میشم آخر هفته ها بریم بیرون‌‌‌...بزار عادت کنه 

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2731

ببین اگر می خوای که بیرون برین. بهش نگو. خودت سرت رو گرم کن خوش بگذرون نقاشی و آواز و خیاطی و کتاب‌. انگار شوهری نیست. بعد که گفت محل نمی دی بگو سرم گرم بود. رفته بودم با دوستام بیرون. یا رفته بودم کلاس نقاشی یا هر چی که علاقه داری. اگر می خوای همو ببینیم امشب بریم بیرون