2733
2739
عنوان

پلمپ مغازه

105 بازدید | 10 پست

امروز مغازمون بخاطر اینکه مشتریمون بدحجاب بود و ما تو مغازه راه دادیم بستن

چند روز  طول میکشه؟ حالا فردا باید برم  ببینم  جریمه اینا  چیه

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

مغازه چی دارید

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغازه چی دارید

خودم دفتر پیشخوان دارم با رفیقم  شریک خدمات کامپوتری داریم .صبح یک‌خانم و اقا اومدن برای خرید چون روسری نداشت کلاه داشت سرش حالا من بدبخت گیر دادن چرا خدمات دادین.گرفتار شدیم والا 

2728
خیلی بی انصافیه بخاطر کار یه نفر دیگه یه آدم دیگه مجازات بشه،تو عید هم چند تا از مغازه های پاساژ ما ...

واقعا  خیلی دقت دارن نسبت به پوشش بقیه در روز چندتا مشتری میاد میره مادقیافش یادمون نیست بعد رنگ ناخن دست فلانی میدونن

خودم دفتر پیشخوان دارم با رفیقم  شریک خدمات کامپوتری داریم .صبح یک‌خانم و اقا اومدن برای خرید چ ...

عجب😏

مردم در برابر مردم دودش بره تو چشم مردم 😤

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2740
وا حالا کجا به این فرصت فهمیدن پلمپ کردن

چون  تو مسبیر بودن یکجا  اخطاریه دادن من صبح دفتر خودمم رفیقم بودم گفت مشتری داخل بود  اومدن.

همیشه ۴تا ادم گه هم اطرافن که ریپورتت کنن

ملت لنگ یه لقمه نونن ،نمیتونن که مشتری راه ندن ،

نمیفهمن مثلا مشتری میاد من چی بگم بگم تو لباست بدحوره نیا مغازه ما.خوب میگه درک میره جا دیگه.

انتظار دارن چادر بزاریم در مغازه بگیم سر کنین بیان