2737
2739

استارتر حتما دارو مصرف کن پیش یه متخصص داخلی یا غدد برو منم قبل بارداری تیروئیدم کم کار بود دارو مصرف میکردم الان اوکی شده

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا شمارش اندازه تیروئید من بود ۴ ماهه پیش 

البته من ۶ ساله قرص میخورم 

ولی بعد یه ماه بارداری گرفتم ۱۳ بود رفتم متخصص گفت روزی یکی و نصفی قرص لیوتیروکسین بخور

خدارشکر بعد یه ماه اومد ۳ الانم همون یکی و نصفی رو میخورم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه پیش آید خوش آید  
Tsh با t4 فرق داره  اسی هاشیموتو  اگه میخواد باردار شه باید قرص بخوره چون تیروئید کم کار ...

هاشیموتو یک بیماری خودایمنی،باید آزمایش AntiTpo داده بشه که قطعی بشه گفت چون همه موارد هاشیموتو لزوما باعث کم کاری تیروئید نمیشه در ضمن هورمون T4 همچنان نرمال.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
2731