2737
2739

کم کاری شدید

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شدس نیست لب مرزه 

عزیزم 13 هست کلا از سه به بالا میگن کم کاری

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740
زیاد نیست اگه قصد بارداری نداری حتی نیاز به قرصم نداری

وا چرا اطلاعات اشتباه میدی حتی خودش زده تا پنج نرمال هرچند میگن واسه بارداری زیر سه 

قصد بارداری دارم

ریزش مو نداری؟ 

وا چرا اطلاعات اشتباه میدی حتی خودش زده تا پنج نرمال هرچند میگن واسه بارداری زیر سه 

Tsh با t4 فرق داره 

اسی هاشیموتو 

اگه میخواد باردار شه باید قرص بخوره چون تیروئید کم کار باعث سقط جنین میشه 

Tsh با t4 فرق داره  اسی هاشیموتو  اگه میخواد باردار شه باید قرص بخوره چون تیروئید کم کار ...

بله خودم میدونم فرق داره خودم سی ساله دارو مصرف میکنم و واسه بارداری دکتر تاکید داشت زیر سه با‌شه . Tsh اگه ببینی جلوش زده h یعنی بالا این خانوم 13 هست خیلی کم کاره

2706